reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem Ci tak, ja nie wiem czemu mam mieć tą histeroskopie. Dostałam list ze szpitala z data i godziną i idę. Wiem tylko, ze mam histeroskopie diagnostyczna bez narkozy wiec pewnie chcą sobie coś tam pooglądać i domyślam się, ze chcą się przyjrzeć mojemu mini mięśniaków (11mm).
Każą to idę, nie mam nic do stracenia.
Tez się zastanawiam czy robić ale chyba zrobię. W ogóle odłożyć muszę kolejny transfer o jescze jeden mc bo muszę zrobić przegrodę nosa a to na narkozie operacja wiec pewnie nie zalecana w mc transferu. Jak myślicie?
 
Tez się zastanawiam czy robić ale chyba zrobię. W ogóle odłożyć muszę kolejny transfer o jescze jeden mc bo muszę zrobić przegrodę nosa a to na narkozie operacja wiec pewnie nie zalecana w mc transferu. Jak myślicie?
Zrób sobie. I dodatkowo cd138. U mnie nigdy nie bylo problemów z cytologia czy jakimis wirusami a okazalo sie, ze mam zapalenie endometrium...
Odnosnie operacji. Ja bym odlozyla za mc.
 
Zrób sobie. I dodatkowo cd138. U mnie nigdy nie bylo problemów z cytologia czy jakimis wirusami a okazalo sie, ze mam zapalenie endometrium...
Odnosnie operacji. Ja bym odlozyla za mc.
U mnie cytologia tez Ok, przed badaniem pewnie lekarz wszystko powie, dlaczego i jakie zalecenia od lekarza prowadzącego. Później poprosze o kopie raportu po zabiegu.
 
A ja dziś dzwoniłam do mojej kliniki i po globulkach ponieważ mają antybiotyk muszę poczekać 7 dni i dopiero pójść na czystość i cytologię. Wynik cytologii po 3-4 tygodniach. Czyli zacznę procedurę dopiero w grudniu jak dobrze pójdzie[emoji24][emoji24][emoji24] In vitro uczy bardzo cierpliwości, a ja niestety nie jestem cierpliwa.
 
Ostatnia edycja:
U mnie cytologia tez Ok, przed badaniem pewnie lekarz wszystko powie, dlaczego i jakie zalecenia od lekarza prowadzącego. Później poprosze o kopie raportu po zabiegu.
Pewnie tak, ale jak beda pytać czy chcesz biopsje endo i te kom cd138 to sobie je zrob. U mnie placilam dodatkowo 500 zl za to. W pon ide na kontrolę bo bylam na antybiotykoterapii. Ciekawa jestem czy zniknęły. Czuje, ze tak bo endo ladniej roslo w tym cyklu, znow mam taki duzy sluz w trakcie owulacji. A to podobno zaburzaja te kom cd138.
 
Hejka,czy w przypadku usunięcia? Nie wiem jak to nazwać pustego jaja płodowego beta może zwolnić? Ciągle czekam na serduszko u zarodka a beta wzrosła mi z 53249,00 na 53450. Wiem,że przy takich wartościach się nie bada ale dr kazała, żeby widzieć czy nie spada bo wtedy wiadomo...W około pustego pęcherzyka utworzył się mega duży krwiaki i dr mówiła że odkleja pęcherzyk. Mam takie mętlik w głowie, USG mam dopiero za niecałe 2 tyg ale w razie czego chciałabym poronić w szpitalu bo chcę zrobić badania zarodka...
 
reklama
A ja dziś dzwoniłam do mojej kliniki i po globulkach ponieważ mają antybiotyk muszę poczekać 7 dni i dopiero pójść na czystość i cytologię. Wynik cytologii po 3-4 tygodniach. Czyli zacznę procedurę dopiero w grudniu jak dobrze pójdzie[emoji24][emoji24][emoji24] In vitro uczy bardzo cierpliwości, a ja niestety nie jestem cierpliwa.
Witam w klubie. Też jestem niecierpliwa, ale w takim razie liczę, że może razem podejdziemy w grudniu i będziemy mieć wspaniały prezent w następnym roku ❤️
 
Do góry