reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz co jakoś Bocian z Arciszewskimi jest dogadany że lekarze z Bociana robią u nich zabiegi, mój tam nie pracuje ale np histero też mi robił u Arciszewskich, po prostu dzwonią i rezerwują dany dzień i godzinę, tak samo z cc, porodu naturalnego by mi nie odebrał u nich 😉
o to w sumie spoko 😀 i ile będziesz płaciła za CC u Nich jak można wiedzieć skoro ciąży nie prowadzisz ?
 
Witajcie dziewczyny, dawno mnie nie było. Nie doczytałam wszystkich wiadomość niestety nie miałam jak, duzooo się u mnie działo ( nie związane z in vitro) właśnie zbieram się do kliniki i chciała bym bardzo pogratulować tym którym się udało, trzymam ogromne kciuki za serduszka ✊✊✊✊❤️ i za dalszy przebieg ciąży, aby wszystko było idealnie ✊✊✊✊❤️ tym którym się nie udało, bardzo współczuję 😔😔 wiem że boli ale myślę że jeszcze wyjdzie słońce za chmur dla każdej z nas ❤️
 
reklama
Zastanawiam się jak jest lepiej od początku cyklu czy od transferu. Ja mam od transferu ale zlecone przez ginekologa
To raczej jest indywidualny temat bo nie u każdej sprawdzi się to samo. Ja np biorę go codziennie od kilku lat bo jestem przewlekle chora ale małą dawkę, a immunolog zapisał mi bardziej końską. Kazał 3 tygodnie przed transferem brać 20, od transferu 30 aż do 10tc, a potem schodzić stopniowo.
 
Do góry