reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak. Dziwne, że od transferu.. Ogólnie to powoduje od u mnie ogromny głód. Przez 2m-ce przytyłam 6kg ale fakt faktem, że miałam ochotę to jadłam. Po jakoś 2tyg brania ten wilczy apetyt się trochę uspokajał ale przychodziła ochota na słodkie.
Dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabl i na czczo bo się jakoś zakrecilam, tyle tego.. 😬 dodatkowo mam estrofem, utrogestan, i duphaston :) Ty coś dodatkowego dostajesz?
 
reklama
Termin mam na 4 marca , też będę rodzic u Arciszewskich, ale już z dr Zarebą się umówiłam że on odbierze poród ( 2 cc) bo trzeba bliznę po 1 cięciu poprawić, on mi robił histero więc wie jak to tam w środku wygląda, także ja cały czas do niego chodzę i nie chcę zmieniać 😉, a ty kiedy radzisz???
o to Zaręba też u Arciszewskich pracuje tak ? Ja mam termin na 29 stycznia,ale myślę,że CC zrobią wcześniej ze względu na cukrzycę ciążowa
 
o to Zaręba też u Arciszewskich pracuje tak ? Ja mam termin na 29 stycznia,ale myślę,że CC zrobią wcześniej ze względu na cukrzycę ciążowa
Wiesz co jakoś Bocian z Arciszewskimi jest dogadany że lekarze z Bociana robią u nich zabiegi, mój tam nie pracuje ale np histero też mi robił u Arciszewskich, po prostu dzwonią i rezerwują dany dzień i godzinę, tak samo z cc, porodu naturalnego by mi nie odebrał u nich 😉
 
reklama
Do góry