reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jak chcesz wyślę ci na priv fragmenty z książki (tylko po angielsku jak coś) w której super opisują co można zrobić i kiedy co suplementować. Fajnie wyjaśnione i poparte różnymi badaniami. Jest tam tez przygotowanie do transferu etc. Tylko nie chce mi się przepisywać. A czy działa - zobaczymy. Mam punkcję w niedziele ale przy AMH 0.9 mam 12 jajeczek na ten moment
czy ja też mogłabym prosić?
 
reklama
Do Klinik w Białymstoku przyjeżdżają ludzie z całej Polski po tym jak odhaczyli kliniki w innych częściach Polski [emoji57] ja sama się przeniosłam z warszawskiego bociana do kriobanku a moim problemem jest też miksie amh.
Jeśli chcesz kogoś od suplementow to możesz równocześnie leczyć się u prof Jerzak, ona naprawdę przepisuje tego sporo ale przyjmuje tylko w Warszawie
I jaka masz opinie o Kriobanku? Ja ogólnie nie mam złej opinii, bo pomogli wielu parom. To, że nie pomogli w moim przypadku, to nie znaczy, ze są źli. Zmieniam klinikę, ponieważ liczę na inne leki, być może inne spojrzenie na mój przypadek.
 
Jak chcesz wyślę ci na priv fragmenty z książki (tylko po angielsku jak coś) w której super opisują co można zrobić i kiedy co suplementować. Fajnie wyjaśnione i poparte różnymi badaniami. Jest tam tez przygotowanie do transferu etc. Tylko nie chce mi się przepisywać. A czy działa - zobaczymy. Mam punkcję w niedziele ale przy AMH 0.9 mam 12 jajeczek na ten moment
Jasne, poproszę 😉
 
mi akurat pietrzycki nie pomógł, a wręcz przeciwnie, skroili kasę i kazali brać komórki dawczyni (po 1 próbie), ale ma dobre opinie, jak ktoś jest prostym przypadkiem to Bocian sobie poradzi
I tu się pojawia pytanie kto jest prostym przypadkiem. Ja myślę że większość nie, czy sądzisz inaczej?
 
I tu się pojawia pytanie kto jest prostym przypadkiem. Ja myślę że większość nie, czy sądzisz inaczej?
zgadza się, większość nie, natomiast u nas przy niepłodności idiopatycznej w ogóle nie drążono tematu, a przecież przyczyna jest, jajowody drożne, nasienie ok, owulacja jest, amh może być, więc warto chyba szukać wroga
 
zgadza się, większość nie, natomiast u nas przy niepłodności idiopatycznej w ogóle nie drążono tematu, a przecież przyczyna jest, jajowody drożne, nasienie ok, owulacja jest, amh może być, więc warto chyba szukać wroga
Wiesz co ja się tam z Tobą zgadzam. Też wszystko u mnie ok, mąż przebadany no ręce mi opadały i słuchaj idziemy do lekarza a on mówi mąż ma żylaki co??? Przecież inny go badał i napisał że wszystko dobrze. Więc szukaliśmy przyczyny i gdyby nie pójście do drugiego urologa to by pewnie przyczyny nie było a słabe żołnierze skądś się muszą wziąć. Jeden lekarz powiedział może taki urok męża...ah
Szukaj szukaj przyczyny i nie wierz jednemu lekarzowi to moja rada z autopsji
 
reklama
Ja jestem zadowolona, nie idą schematem jak w poprzedniej klinice. Generalnie mają na mnie zdecydowanie więcej pomysłów, w bocianie był tylko menopur a jak było za mało pęcherzyków antralnych to nic się nie działo. Tu dr Aga ma pomysły co zrobić żeby jak najbardziej zwiększyć szanse na dobrą stymulacje, widać że jej zależy żeby się udało. Poza tym akceptuje też immunologie, co nie jest standardem we wszystkich klinikach.
Nie mówię też dlatego, że w jednej klinice się udało a w drugiej nie, bo jak na tą chwilę to zarówno pierwszy transfer w bocianie jak i pierwszy w krio był udany, ale obydwa niestety zakończyły się poronieniem. Widzę jednak znacząca różnice w podejściu i metodach leczenia.
I jaka masz opinie o Kriobanku? Ja ogólnie nie mam złej opinii, bo pomogli wielu parom. To, że nie pomogli w moim przypadku, to nie znaczy, ze są źli. Zmieniam klinikę, ponieważ liczę na inne leki, być może inne spojrzenie na mój przypadek.
 
Do góry