reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem nowa, ale idę dziś na pierwsza wizytę do kliniki. Jestem bardzo ciekawa i trochę przestraszona. Kompletnie nie wiem czego się spodziewać.
Na luzie idź. Weź wcześniejszą dokumentacje leczenia jeśli miałaś, pytania najlepiej sobie zapisz bo zawsze wypadają z głowy w czasie wizyty. W klinice już Cię pokierują :) pisz jak poszło
 
ze jest proste to myślałam wcześniej, a po lekturze tego wątku, nie … jest tak dużo spraw o których nie miałam pojęcia …
Hej! Wiem, ze na pierwszy rzut oka po prześledzeniu całego forum: wiesz, ze nic nie wiesz 😉
Nie jest tak strasznie, przetrwasz.
Napewno lekarz wszystko wytłumaczy 🙂 Powodzenia!
Którą klinikę wybraliscie?
 
reklama
Do góry