reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak. Dokumentację już mam spakowaną, teraz aby dotrzeć na 13 do kliniki.
Ja jestem po pierwszej wizycie w Klinice. Jesteśmy na etapie dokładniejszych badań męża- usg i jeśli będzie w porządku to fragmentacja dna i wiązanie z hialuronianem. Też jak czytam forum to oczy z orbit wyskakują jakie to skomplikowane wszystko🙈 Ale myślę że to wynika z naszych indywidualnych trudności w zajęciu w ciążę. Myślę że nie każda z nas bedzie robiła te badania co dziewczyny tutaj. Tak na prawdę każdy z naszych przypadkow to chodząca loteria i statystyka🙈 Ale jedno co wiem. To in vitro to jedna wielka próba cierpliwości 😌 czas czas czassssss

Czytam Was wszystkie i mocni trzymam kciuki 💐
 
ze jest proste to myślałam wcześniej, a po lekturze tego wątku, nie … jest tak dużo spraw o których nie miałam pojęcia …
:) podobnie miałam ale zobaczysz ze jak w to wejdziesz to okaze się ze to tak skomplikowanie brzmi. Ale potem dowiadujesz wie co znaczą te wszystkie nazwy i na czym Wszytsko polega i będzie dobrze. Na pocztaku to czarna magia dla mnie była.
 
reklama
Do góry