reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny przepraszam ze tak się powtarzam ale normalnie nie mogę ze stresu wyrobić..
Dzisiaj jest 9dpt 5 dniowej blastocysty i beta 36,6 a, 7dpt byla 27,6🥺
Możliwe ze się jeszcze rozkręci???

Trudno przewidzieć co będzie, więc poczekaj na kolejną betę...

Z reguły beta powinna lepiej przyrastać no ale tylko czas i kolejne badanie dadzą ci jasny obraz.

Wiem to czekanie jest paskudne.
 
reklama
Hej Dziewczyny w te sobotnie popołudnie, mam pytanko, dziś 7 dzień po transferze 5 dniowej blastki, dziś robiąc siusiu zauważyłam na papierze delikatnie zabarwiony śluz na brązowo i ból podbrzusza, nospa zbytnio nie pomaga. Czy któraś z Was miała podobnie? Miłego i spokojnego dzionka dla Was😊😘
Na implantacja juz chyba za późno...a jakie dawki progesteronu bierzesz? Plamienia są przy niedomodze lutealnej,trans w cyklu sztucznym czy naturalnym?
 
reklama
Do góry