reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nikt gwarancji na nic nie da.. Poprzedni lekarz twierdził, że nie trzeba tego brać dłużej a obecna mówi że przy brakującym ds1 trzeba brać do 12 tygodnia. W każdym razie już będę robić tak jak ona mówi przy kolejnym podejściu
Ja miałam przy ostatnim nieudanym transferze 2/3 ampułki codziennie. Miałam brać do 12 tygodnia. I klapa... Nasza @fredka84 Fredzia miała chyba 1/3 co drugi czy co trzeci dzień i się udało [emoji4]. Nie ma reguły... Trzeba się trzymać zaleceń i mieć nadzieję, że zadziałają...
 
U mnie to wszystko ogólnie jest strasznie pokręcone.
6 wrzesień transfer 5 dniowego zarodka.

Beta 6dpt - 6.27
Beta 10 dpt- nie wiadomo, lab się pomylilo
Beta 13dpt - 8.32
Beta 15 dpt - 19
Do tego 10 dpt rozkrecilo mi się krwawienie (jak okres) krwawiłam ksiazkowo/okresowo 5 dni dzisiaj już spokój.
Po krwawieniu powtórzyłas betę?
 
Wszystko zależy od tego czy szyjka się skraca i czy jesteś miękka. Ja miałam 3.5 cm w 23 tc a w 24 tc 0.6 cm a potem zero. Jeśli są objawy skracania, bóle, jakieś kłucia to należy się pilnować i kontrolować. Dzięki mojej intuicji i ogromnemu szczęściu moja córka jest na świecie. Dodam tylko, że w pierwszej ciąży urodziłam w 40 tc.
Czyli mam rozumieć że uporczywe kucia w macicy mogą świadczyć o skracającej się szyjce? 😲 Miałam tydzień temu wizytę sprawdzał gin usg-wporzadku, i przez wziernik macicę i też mówił że ok ale nie widziałam żeby ją mierzył.... Zaczelam się martwić 😔😔
 
Witajcie ❤️ ja już po wizycie , zapłakana ale szczęśliwa 💪 no więc tak jak przypuszczałam dostałam accofil , wlew z niego 5 dni przed transferem i później zastrzyki co trzy dni po pół ampułki . Dodatkowo Encorton . Mam ogromną nadzieję i wierzę w to bardzo że teraz się uda ✊✊✊✊✊❤️ już się zapisałam do lekarza na 6 października ( teraz ma urlop i niestety nie mogę szybciej 😔) transfer przewiduje jak by wszystko było dobrze na listopad . Mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie po mojej myśli 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Moja Kochana jak się strasznie cieszę 😁😁😁😁🎊🎊🎊🎊🎊 tak mocno trzymam za Ciebie kciuki i cycki ✊✊💪💪💪💪💪💪 będzie tym razem moc zobaczysz 💪💪💪 będziesz chodzić z brzucholem za niedługo 😁😁❣️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Czyli mam rozumieć że uporczywe kucia w macicy mogą świadczyć o skracającej się szyjce? 😲 Miałam tydzień temu wizytę sprawdzał gin usg-wporzadku, i przez wziernik macicę i też mówił że ok ale nie widziałam żeby ją mierzył.... Zaczelam się martwić 😔😔
Justi ja sram ogniem bardzo, wczoraj 19tc i szyjka 2,9 cm. Niby powinna być 3-5cm więc się stresuje... Kłucia i bole mam cały czas :( i czuje, że to jest właśnie tam w środku w szyjce. Umówiłam się do lekarza za tydzień ale do innego... Nie jestem zadowolona z wizyty wczorajszej, zapłaciłam 300 zł a nawet dzidzi dobrze nie widziałam a zdjęcie USG jakie dostałam to kurde moja szyjka macicy xD niby jest zamknięta i twarda ale się boję przez te bóle i inne takie. W ogóle wczoraj lekarz nie za wiele mi powiedział, jak chciałam żeby płeć zobaczył to też tak na odwal i w końcu nie wiem czy mam córeczkę pod sercem czy synka🧐 a no i niby zapewniał mnie że jest okej wszystko ale 300 zł zapłaciłam i widziałam przed chwilę kręgosłup mojego dziecka 🤦🤣 i pokazał że bije serduszko.
 
Do góry