reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi się nie udało dostać na jutrzejszą wizytę niestety , a bardzoooo mi zależało bo wtedy mogła bym mieć już transfer w październiku . Co do wyników się nie martw , na pewno zostanie Ci to wynagrodzone ✊✊✊✊ wierzę w to mocno .... Pewnie nie przychodzą bo nie dowiezaja że wszystkie są zdrowe 😁✊✊✊✊✊✊ ja mam za to kolejny mega dylemat ... Przepisała mi lekarka ten acofil ale nie wiem czemu tylko do pozytywnego testu 😔😔😔😔 boje się tak krótko go brać 😔😔😔😔 chyba poszukam innego lekarza bądź wybłagam doktorka o dłuższe branie go 🤔🤔🤔🤔🤔
Albo wszystkie są wadliwe i nie dowierzają 🤭 jak jesteś niepewna długości brania acofilu to skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem. Już niedługo transfer przed Tobą/ może nami 💪💪
 
No właśnie nie .... Tylko odstawić po pozytywnej becie ... Jeszcze będę to konsultować z lekarzem .... Eh... Miała być fajna , miała być dobra ... Zwariuje zaraz 🤯🤯🤯🤯
kurczę napiszesz mi co to za Pani doktor ?ja się nie chce wymadrzac Ale byłam 3razy na accofilu i encortonie .Przy accofilu trzeba badać morfologie żeby nie przesadzić bo morfologia będzie nie źle rozjechana .Ja lecze się u Pasnika od dwóch lat .
 
A proponowano Ci suplementację?
Ja we własnym zakresie (ale za zgoda lekarza) posuplementowałam, zrobiłam badanie DHEA (było niskie mimo ze jeszcze w normie).
Zaczęłam brać Novostella (2tabl rano 1 wieczorem)
Dodatkowo Ubichinol z Kenay, lkarnityne z Olimpu (taka co się bierze 1 kapa dziennie) oraz omega 3 (z firmy norsan, ja brałam wersje dla Vegan)
Stosowałam to po tym jak miałam 6 pęcherzyków i tylko 1 komórkę jajowa.

Po tym zaczęłam to brać i stosowałam jakieś 2,5 miesiąca do następnej punkcji.
Miałam 7pecherzykow i 5dojrzalych komórek,
Zapłodnione 6 (razem z ta poprzednia) do 5 dobry dotrwało 5 i po badaniu zarodków 4 wyszły zdrowe…
Genetyk powiedziała ze tak wysokiego odsetka zdrowych zarodków u osoby w moim wieku (38l) jeszcze nie widziała.

Dodam ze lekarz sam z siebie ani słowem nie wspomniał o suplementacji… jedynie dawki zastrzyków do stymulacji były zwiększone….

Nie proponowano, ale brałam.

Kwasy omega oczywiście, Q10. Poziom kwasów tluszczowych miałam dobre.
L-kartnityny to chyba nie brałam albo jakoś krótko.

Super, że Ci to pomogło.

Faktycznie nasze diety z reguły nie dostarczają kwasów omega do diety. Ja to pije oliwe, olej z czarnuszki, żre słoneczniki i te inne ziarenka to pewnie dlatego zawsze poziom KT miałam w normie. Przywykłam do tego śliskiego smaku już :D
 
też chce uniknąć zabiegu mój lekarz dał mi do zrozumienia że wolałby żeby samo się oczyścilo.
Moja lekarka tak samo. Powiedziala mi, ze ciaze do 10 tyg mozna poronic samemu, chociaz jest to straszne, ale zapobiega uszkodzeniu macicy podczas lyzeczkowania, a w niektorych przypadkach jak w moim moze to zmniejszyc szanse bardzo mocno. 3 maj sie dzielnie❤️ Tule mocno!
 
Dziewczyny, ktore mialyscie zlecony Acoffil do kiedy go bralyscie? Beta pozytywna, jutro 17 dpt i bede robic bete ale nie wiem czy brac acoffil, a wypada jutro. Odstawialyscie czy bralyscie nadal?
 
reklama
Do góry