reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie. Do nastepnej stymulacji będziemy poodchodzic tak szybko jak tylko będzie to mozliwe.

Mamy w planach wyskoczyć do Polski w październiku tak sobie siedzę i mysle skoro fizycznie ze mną wszystko Ok to może warto byłoby przepadać immunologie, bo pewnie w Anglii mi tego nie zrobią.
Kto mi może wydać skierowanie na takie badanie? Czy powinnam udać się do kliniki leczenia niepłodności czy wystarczy zwykły immunolog? Jesli zrobiłabym wszystkie testy w pl i coś wyszłoby nie tak wtedy mogłabym przedstawić dokumentacje medyczna angielskiemu doktorkowi i nie mógłby tego olać 😉
 
Ja się wykończę … serio…
Trzy dni temu zaczelam plamić, wczoraj odebrałam bete z wynikiem 1.
Zadzwoniłam dzisiaj do szpitala mowie o tym plemieniu, ze chyba okres mi się zaczyna. Lekarz mówi zrób test, na teście dwie krechy.
Nie wiem skad skoro wynik bety to 1, jutro jadę do szpitala. Wykończyć się idzie nerwowo.
 

Załączniki

  • C226E415-56EC-4E91-B739-561B6DB8B43C.jpeg
    C226E415-56EC-4E91-B739-561B6DB8B43C.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 120
CD138 to stan zapalny do przeleczenia antybiotykami, Reszta nic mi nie mówi.

Ten stan zapalny może być powodem braku implanacji, więc dobrze że to wykryli.
Dzieki! Wszystko mozliwe ze to jest powod niepowodzen. Teraz pobrali wycinek do zbadania czy bakterie czy immunologia. Pod koniec września powinny byc wyniki i jak cos to antybiotyk.
 
Ja się wykończę … serio…
Trzy dni temu zaczelam plamić, wczoraj odebrałam bete z wynikiem 1.
Zadzwoniłam dzisiaj do szpitala mowie o tym plemieniu, ze chyba okres mi się zaczyna. Lekarz mówi zrób test, na teście dwie krechy.
Nie wiem skad skoro wynik bety to 1, jutro jadę do szpitala. Wykończyć się idzie nerwowo.
ile dni po transferze jesteś? 3 dniowy zarodek?
 
reklama
Do góry