reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zarodek zamrozil sie prawidlowo. Wlasnie dzwonili.
Czytam właśnie o Twoich perypetiach i jest mi strasznie przykro że transfer Ci odwołali [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064] Ale do następnego transferu będziesz już przygotowana najlepiej jak tylko się da [emoji110][emoji110][emoji110] Dziś po tych wszystkich stresach zasłużyłaś na dużo wina... Najważniejsze że kropek prawidłowo zamrożony [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Brakuje tu jeszcze innych dwoch cudow
emoji14.png
emoji8.png

Witam,
czy nadal ma Pani Agolutin :)
Mam
 
To czekanie rozwala czlowieka na czesci.Cieszysz sie jak glupia i bach,prosto w serce.Ja tez po lbie dostalam....
Byle tylko teraz wyszły te badania i bylo tak, zeby dalo sie wyleczyc i zeby się w końcu udalo.
Ja to dzis nie wytrzymalam. Peklam w autobusie. Lzy laly mi sie po policzkach. Nawet sie nie zastanawialam czy ktos na mnie patrzy nie. Teraz juz jest troche lepiej choc wciaz mam takie, ze kurde moglam wlasnie siedziec z kropkiem w brzuchu ;(
 
Byle tylko teraz wyszły te badania i bylo tak, zeby dalo sie wyleczyc i zeby się w końcu udalo.
Ja to dzis nie wytrzymalam. Peklam w autobusie. Lzy laly mi sie po policzkach. Nawet sie nie zastanawialam czy ktos na mnie patrzy nie. Teraz juz jest troche lepiej choc wciaz mam takie, ze kurde moglam wlasnie siedziec z kropkiem w brzuchu ;(
Będziesz jeszcze siedziała z kropkiem w brzuszku 😉 tylko trochę cierpliwości jeszcze. Ważne żebyś była zdrowa i bez żadnych kolejnych niespodzianek.
 
Czytam właśnie o Twoich perypetiach i jest mi strasznie przykro że transfer Ci odwołali [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064] Ale do następnego transferu będziesz już przygotowana najlepiej jak tylko się da [emoji110][emoji110][emoji110] Dziś po tych wszystkich stresach zasłużyłaś na dużo wina... Najważniejsze że kropek prawidłowo zamrożony [emoji110][emoji110][emoji110]
No mega ciezko bo przeciez do tego transferu wszystko sprawdzalam, byl ten scratching i inne cuda. Dzis zrobili mi prog to mialam 33. No idealnie. Nic.. czekam :( w pon ma dzwonic lekarka co Mer.cik powiedzial odnosnie tego jeszcze jednego badania. Czy robimy na żywca (czyli czujesz jak dlubia jakby chcieli wkluc sie do zoladka przez macice) czy w znieczuleniu.
 
reklama
Do góry