reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj ja też wpierniczam jak szalona, wczoraj na obiad słoik taki 0.9 kapusty kiszonej zjadłam 😏, ja badania robiłam w Bocianie i test pappa i usg prenatalne, ale dzwoniłam do kliniki w której chcę rodzic to tam taki pakiet kosztuje 480zł, tylko oni swojego laboratorium nie mają jak w Bocianie, to już tu zrobiłam. Ale podzwoń popytaj, a Ty ile masz lat ? Przed 35 ??? Bo po 35 rż to darmowe można zrobić, ale ja tam nie ufam tym państwowym 🤔🤔🤔
No nie mam tych magicznych 35 lat 🤷
 
No nie mam tych magicznych 35 lat 🤷
A miałaś poronienia? Bo po poronieniach też jest na NFZ. Ja zapisałam się prywatnie do mojej genetyczki na prenatalne a okazało się że przysługuje mi na NFZ i ku zaskoczeniu nie płaciłam 🤷 a jak zapisywałam się na połówkowe pielęgniarka mnie pyta prywatnie czy refundacja? A ja ze no prywatnie a ona ze dlaczego skoro przysługuje mi na NFZ, i że pyta dlatego tylko żebym pamiętała o skierowaniu🤷
 
A miałaś poronienia? Bo po poronieniach też jest na NFZ. Ja zapisałam się prywatnie do mojej genetyczki na prenatalne a okazało się że przysługuje mi na NFZ i ku zaskoczeniu nie płaciłam 🤷 a jak zapisywałam się na połówkowe pielęgniarka mnie pyta prywatnie czy refundacja? A ja ze no prywatnie a ona ze dlaczego skoro przysługuje mi na NFZ, i że pyta dlatego tylko żebym pamiętała o skierowaniu🤷
Nie chce mi się już wypraszać. Tydzień temu byłam u ogólnego po pakiet badań podstawowych i mi odmówił bo "nie widzi podstawy".

Wkurzają mnie Ci lekarze. Mam dosyć NFZ i tych ludzi na stołkach. Niby odprowadzasz składki, a idziesz, prosisz j pokazują Ci środkowy palec. Wszystko prywatnie, albo ze swojej kieszeni.

Rozdawnictwo na wysoki poziomie, a głupie badania za max 20 zł Ci nie przysługuje.
 
reklama
Do góry