reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane mam pytanie .
Przygotowuje się powoli do transferu i na kartce mam napisane że estradiol plastry mam rozpocząć w 25 dc a jeśli moje cykle się skróciły i teraz tak mniej więcej wypada mi okres czy mam je przyklejać wcześniej?
 
Za tydzień. Łooo matko. Trochę to kosztuje, ale też jednak się zdecyduje. Czekam na wizytę i będę umawiać.

Dolegliwości są, z tym posmakiem nie daje sobie momentami rady 🤢🤢 i jem tak dużo! Boże jak ja dużo jem.
Oj ja też wpierniczam jak szalona, wczoraj na obiad słoik taki 0.9 kapusty kiszonej zjadłam 😏, ja badania robiłam w Bocianie i test pappa i usg prenatalne, ale dzwoniłam do kliniki w której chcę rodzic to tam taki pakiet kosztuje 480zł, tylko oni swojego laboratorium nie mają jak w Bocianie, to już tu zrobiłam. Ale podzwoń popytaj, a Ty ile masz lat ? Przed 35 ??? Bo po 35 rż to darmowe można zrobić, ale ja tam nie ufam tym państwowym 🤔🤔🤔
 
reklama
Do góry