reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki pobrali mi 12 komórek. Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Zobaczymy ile przetrwa. Pan Doktor mówi że w pon przyjść na wizytę i wtedy będziemy decydować czy dalej stymulować. Sama nie wiem co jest dobrym wynikiem a co nie. Kiedy decydować się na kolejną stymulację a kiedy nie. Podpowiecie? Jakie są scenariusze. To była moja pierwsza stymulacja, mamy badać zarodki i teraz nie wiem.
 
Dziewczyny was na początku ciąży też bolała czy boli głowa? Mnie od soboty tak napieprza....a że nie daję już rady normalnie funkcjonować, rozumiem że zwiększa się ilość krwi i takie bóle ciśnieniowe mogą być, ale non stop od kilku dni????? Co z tym zrobić można? Paracetamol nie działa 😢😢😢
Boli cie prawdopodobnie od lekow,nie koniecznie od ciazy.Bierzesz estradiol?
 
Dziewczynki pobrali mi 12 komórek. Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Zobaczymy ile przetrwa. Pan Doktor mówi że w pon przyjść na wizytę i wtedy będziemy decydować czy dalej stymulować. Sama nie wiem co jest dobrym wynikiem a co nie. Kiedy decydować się na kolejną stymulację a kiedy nie. Podpowiecie? Jakie są scenariusze. To była moja pierwsza stymulacja, mamy badać zarodki i teraz nie wiem.
Wynik sam w sobie jest super,teraz trzeba odczekac ile z tego sie zaplodni i dalej bedzie rozwijac.Odczekaj do poniedzialku,potem bedziesz myslec dalej.Mam nadzieje,ze juz zadrn dalszy plan nie bedzie ci potrzebny.😊
 
Jadę na transfer jutro [emoji6]moje życie to jedna wielka perypetia [emoji2957][emoji6]byłam u dwóch rodzinnych [emoji1787]w mojej przychodni kazał odrazu brać antybiotyk i to aż trzy tygodnie babka ta druga mówiła że szkoda zaprzepaścić szansy a miarodajny wynik będzie i tak dopiero po dwóch miesiącach czy to bolerioza bo to za świeże ugryzienie i antybiotyk mogę wziąć później nie obciążający płodu w razie co . Dzwoniłam do kliniki i Pani doktor mówiła że ok [emoji3590]
A Ty podchodzisz do tego transferu jutro? Bo czytałam o Twoich perypetiach i nie wiem czy się zdecydowałaś? Ja chyba bym zaryzykowała skoro lekarz pozwala [emoji1745][emoji1745][emoji1745]
 
Jadę na transfer jutro [emoji6]moje życie to jedna wielka perypetia [emoji2957][emoji6]byłam u dwóch rodzinnych [emoji1787]w mojej przychodni kazał odrazu brać antybiotyk i to aż trzy tygodnie babka ta druga mówiła że szkoda zaprzepaścić szansy a miarodajny wynik będzie i tak dopiero po dwóch miesiącach czy to bolerioza bo to za świeże ugryzienie i antybiotyk mogę wziąć później nie obciążający płodu w razie co . Dzwoniłam do kliniki i Pani doktor mówiła że ok [emoji3590]
Ja sluchalam ostatnio audycji w radio i jak pan dok sie wypowiadal ,ze z antybiotykiem nalezy dwa tyg odczekac.
 
Dziewczynki pobrali mi 12 komórek. Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Zobaczymy ile przetrwa. Pan Doktor mówi że w pon przyjść na wizytę i wtedy będziemy decydować czy dalej stymulować. Sama nie wiem co jest dobrym wynikiem a co nie. Kiedy decydować się na kolejną stymulację a kiedy nie. Podpowiecie? Jakie są scenariusze. To była moja pierwsza stymulacja, mamy badać zarodki i teraz nie wiem.
Ja miałam 8. Wg mnie wynik dobry, ale trzeba poczekać ile się zapłodni, wszystko jest jeszcze możliwe. Zapładniacie wszystkie czy tylko 6?
Myśl pozytywnie!!! Z twojej wiadomości chyba trochę pachnie negatywizmem??? [emoji3526]
 
reklama
Dziewczyny was na początku ciąży też bolała czy boli głowa? Mnie od soboty tak napieprza....a że nie daję już rady normalnie funkcjonować, rozumiem że zwiększa się ilość krwi i takie bóle ciśnieniowe mogą być, ale non stop od kilku dni????? Co z tym zrobić można? Paracetamol nie działa 😢😢😢
Mnie nic nie boli, ale nas też sporo dzieli.
 
Do góry