reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Stymulacja stymulacji nierówna. Organizm też jest mocno obciążony więc wiadomo że czasami boli i to jest normalne. Jesteś pod opieką lekarza także nic się nie bój, napewno odpowiednio Cię pokieruje
Bo wiesz zaczęłam szukać inf. w internecie o bólach jajników podczas stymulacji i natknęłam się na wypowiedź dziewczyny, która miała ból tylko jednego, a drugiego jajnika nie czuła i miała w nim sporo komórek, a w tym obolałym tylko 2 i napisała, że lekarz jej powiedział, że często jest tak, jak jajniki bolą od początku to znaczy, że mają problem ze wzrostem pęcherzyków i stąd ten ból 🤷‍♀️To pięknie... Czekam na ten poniedziałek, jak na zbawienie, co będzie to będzie, będzie ch*jnia to przerywam stymulację.
 
Bo wiesz zaczęłam szukać inf. w internecie o bólach jajników podczas stymulacji i natknęłam się na wypowiedź dziewczyny, która miała ból tylko jednego, a drugiego jajnika nie czuła i miała w nim sporo komórek, a w tym obolałym tylko 2 i napisała, że lekarz jej powiedział, że często jest tak, jak jajniki bolą od początku to znaczy, że mają problem ze wzrostem pęcherzyków i stąd ten ból 🤷‍♀️To pięknie... Czekam na ten poniedziałek, jak na zbawienie, co będzie to będzie, będzie ch*jnia to przerywam stymulację.
Daj spokój, nawet tak nie myśl. Czujesz jajniki bo masz duże dawki hormonów. Mnie raz bolały raz nie a zawsze miałam dużo jajek. Nie fiziuj tylko grzecznie czekaj do poniedziałku 😘✊
 
Bo wiesz zaczęłam szukać inf. w internecie o bólach jajników podczas stymulacji i natknęłam się na wypowiedź dziewczyny, która miała ból tylko jednego, a drugiego jajnika nie czuła i miała w nim sporo komórek, a w tym obolałym tylko 2 i napisała, że lekarz jej powiedział, że często jest tak, jak jajniki bolą od początku to znaczy, że mają problem ze wzrostem pęcherzyków i stąd ten ból 🤷‍♀️To pięknie... Czekam na ten poniedziałek, jak na zbawienie, co będzie to będzie, będzie ch*jnia to przerywam stymulację.
Wiesz co, jeden lekarz mówi tak, drugi powie że to normalne bo jest dużo pęcherzyków i rosną. Mój lekarz na samym początku powiedział żeby nie czytać internetu 😛 i staram się tego trzymać. Rozumiem Twoje obawy bo sama takie miałam ale zawsze starałam się podejść do sytuacji zdroworozsądkowo. Jesteśmy pod opieką lekarza, leki są dobrane indywidualnie dla każdej z nas. Trzeba wykonywać polecenia lekarza i czekać na rozwój wypadków. To wszystko co możemy zrobić, resztę roboty odwala natura. Także głowa do góry, w poniedziałek napewno będziesz miała dobre wieści 😀
 
reklama
Obyś miała rację🙏, nie mogę spać bo lewy jajnik mnie boli, co tam się dzieje 😱 trzeba dożyć do poniedziałku 😁
Mnie też bolaly jajniki. Nie moglam lezec na boku, bo czulam je bardzo. Ale lekarz mnie uprzedzal. Powiedzial, ze niektore kobiety bardziej odczuwaja jajniki. Ze tam wszystko rosnie i moze bolec, ale mam sie tym nie przejmowac bo to normalne. Miałam tylko zakaz biegania (na codzień rekreacyjnie biegam), bo powiedzial, ze od podskakiwania moga mi sie skrecic jajniki a to jest niebezpieczne.
 
Do góry