reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też uważam że jedna informacja jest wystarczająca. To czy wiemy na bieżąco czy nie to i tak nic nie zmieni jeśli chodzi o hodowlę a nie ma sensu się zamęczać myślami
Moze zmienic. Ja rozmawiałam z embriologiem codziennie i mialam prawo do decyzji kiedy transfer i czy chce cos mrozic w 3ciej dobie. Stres ogromny, ale nie wyobrażam sobie zebym miała czekac 5 dni na informacje.
 
reklama
Mnie też bolaly jajniki. Nie moglam lezec na boku, bo czulam je bardzo. Ale lekarz mnie uprzedzal. Powiedzial, ze niektore kobiety bardziej odczuwaja jajniki. Ze tam wszystko rosnie i moze bolec, ale mam sie tym nie przejmowac bo to normalne. Miałam tylko zakaz biegania (na codzień rekreacyjnie biegam), bo powiedzial, ze od podskakiwania moga mi sie skrecic jajniki a to jest niebezpieczne.
Tylko ja je poczułam już w 3 dzień stymulacji, Ty też tak wcześnie?
 
Obyś miała rację[emoji120], nie mogę spać bo lewy jajnik mnie boli, co tam się dzieje [emoji33] trzeba dożyć do poniedziałku [emoji16]
Wyobraz sobie, ze jajniki podczas stymulacji sa kilkukrotnie wieksze niz normalnie. Ze zamiast jedej komorki produkuja kilka lub kilkanascie. Serio maja prawo bolec. Mnie napieprzaly straszliwie [emoji23] Przed punkcja to ledwo chodzilam.
 
Wyobraz sobie, ze jajniki podczas stymulacji sa kilkukrotnie wieksze niz normalnie. Ze zamiast jedej komorki produkuja kilka lub kilkanascie. Serio maja prawo bolec. Mnie napieprzaly straszliwie [emoji23] Przed punkcja to ledwo chodzilam.
Zdaje sobie, że jest to normalne zjawisko ale chyba na późniejszym etapie, ja już poczułam je 3 dnia 😱te komórki dopiero budzą się do życia 😂
 
reklama
Moze zmienic. Ja rozmawiałam z embriologiem codziennie i mialam prawo do decyzji kiedy transfer i czy chce cos mrozic w 3ciej dobie. Stres ogromny, ale nie wyobrażam sobie zebym miała czekac 5 dni na informacje.
Ja od razu byłam umówiona że hodujemy do 6 doby i mrozimy jeśli będzie co bo wiedziałam że transfer będzie odroczony.
 
Do góry