reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a któraś z was moze wie,czy 11 blastomerów w 3 dobie jest ok?bo chyba hodowano go do 5 doby ,bo zamrożono .Czytałam,że ok 8 blastomerów jest w 3 dobie 🙄
 
Dziewczyny wychodzi na to,,że gdybym miała transfer w 3 dobie,to mógłby być 1 z3 zatrzymanych zarodków,to chyba jednak dobrze zrobiłam,żeby czekać do 5 doby...
Tego nie wiem. To taka duża zagadka jest. U mnie nie ma opcji na mrożenie albo podanie w 3 dobie bo to niby lepiej rokuje. Większe szanse. Znam przypadki gdzie zarodki nie dotrwały do 5 doby ale przy kolejnej stymulacji podawane były w 3 dobie i ot potrafiły być bliźniaki.
 
Nasze 0 morfologia i 99 wady

Kurcze to trzymajcie dziewczyny bo wróciła mi wola walki. Chyba musiałam się otrząsnąć z pierwszych emocji.

Proszę o kciuki za mojego leniwego kropusia ❤️
Pewno twoja Beta spotkala sie z resztkami Ovitrelle i taki to dalo wynik.Ale jak ktos jest niecierpliwy to dostaje po łapkach za kare🤣.
Nie ma sie co stresowac,za dwa dni bedzie wszystko jasne.
Wielkie kciuki🤗
 
reklama
Kurcze ja mam wizytę w 24 dniu cyklu to myślę że też mi powie że wtedy na dniach a masz jeszcze coś brać przed tym transferem . Ja ciemną jestem bo to moje drugie podejście ale pierwsze z mrozaczkiem ja estoferm biorę 3razy dziennie
Transfer wypadnie w 19 dniu cyklu A dziś endometrium było 11mm i nie wiem czy do transferu nie będzie już za duże? Ja osobiście wolała bym transfer w 18 DC ale u nas w niedzielę nie ma transferów [emoji1745]
 
Do góry