reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boże ja dopiero zobaczyłam co ja napisałam [emoji86]wizytę mam 14 dnia cyklu a to biorę jak Ty od drugiego dnia 3razy dziennie
Podchodzę do transferu mrożonego zarodka na sztucznym cyklu więc od 2dc biorę 3 razy dziennie estrofen Od środy to będzie 14dc mam zacząć brać jeszcze duphustan i ultragestan trzy razy dziennie po 1 tabletce bo progesteron u mnie w klinice wdraża się tyle dni przed transferem ile dniowy jest zarodek My mamy blastkę pięciodniową i oprócz progesteronu dużo leków ale to już z zaleceń od immunologa ... Według mnie to strasznie późno masz tą wizytę aż w 24dc? A długo bierzesz już ten estrofen?
 
reklama
Nie możemy się doczekać a później znowu ta niepewność w oczekiwaniu na wyniki [emoji86]a Ty Kochana masz już bobo ? U nas to walka o pierwsze [emoji3059]
Nie mamy dzieci i też walczymy o pierwsze To była nasza druga stymulacja i czwarty transfer teraz będzie.... Ciężko się nie stresować po tylu porażkach Daj koniecznie znać kiedy Ci transfer wypadnie [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Do góry