reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też zawsze przy naturalnych staraniach miałam problem z prolaktyna a teraz niby mówił że ona nie odgrywa tak ważnej roli przy in vitro . Mam nadzieję że zrobią mi ten transfer w tym miesiącu . Powiedział że wybrał najlepszy zarodek do podania [emoji3166][emoji3166]
Super to trzymam Kciuki ✊
 
@eij mam info 🥰

Beta już w 7 dpt powinna wyjść prawidłowa, a 10 dpt to potwierdzenie więc... idąc tym tokiem myślenia robię sikanca 7🥳dpt. 8 dpt idę na betę i później 10.

Będą emocje 😜❤️
O żesz, to teraz mam stres 😲😳😳😳 kuźwa od wczoraj mam taką kołomyję w głowie że szok, non stop myślę i myślę, udało się, nie udało się..... Oszaleję sama ze sobą 😏
 
O żesz, to teraz mam stres 😲😳😳😳 kuźwa od wczoraj mam taką kołomyję w głowie że szok, non stop myślę i myślę, udało się, nie udało się..... Oszaleję sama ze sobą 😏
Hehe😁 to chyba większość z nas ma takiego fioła 🤪 miałam tak samo, na okrągło myśli, udało się, czy nie udało🤔nie udało, czy udało 😁, w nocy wybudzałam się i to samo, no można było zwariować 🤯🤯🤯 i tak w nerwach, emocjach udało się dotrwać do 9dpt ale czas dłużył się okropnieee
 
Hehe😁 to chyba większość z nas ma takiego fioła 🤪 miałam tak samo, na okrągło myśli, udało się, czy nie udało🤔nie udało, czy udało 😁, w nocy wybudzałam się i to samo, no można było zwariować 🤯🤯🤯 i tak w nerwach, emocjach udało się dotrwać do 9dpt ale czas dłużył się okropnieee
U mnie dziś dopiero 4 dpt 😳 w piątek druga weryfikacja i nie wiem czy dotrwam żeby odebrać wyniki czy wcześniej na zawał padnę 😅
 
reklama
U mnie dziś dopiero 4 dpt 😳 w piątek druga weryfikacja i nie wiem czy dotrwam żeby odebrać wyniki czy wcześniej na zawał padnę 😅
Kochana odebrać wynik to nie nie lada wyczyn 😂ja odbierałam zawsze online przez tel. i po zalogowaniu do tel. odsuwałam go na bok i krążyłam wokół niego, nie mając odwagi spojrzeć na wynik 🤦‍♀️po kilku minutach, jak już serce waliło jak dzwon, jednym okiem spoglądałam na wynik 😁jak tchórz 😂
 
Do góry