reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej laski u mnie dzisiaj pierwszy dzień przykrych objawów ciąży, ledwo żyję 🤢🤢🤢 , nie znam takiego uczucia z pierwszej ciąży, coś tam czasem zaśmierdziało, ale to co dzieje się dzisiaj to jakaś masakra, a jutro powrót do pracy po urlopie 😩😩😩
 
reklama
Mi nic nie powiedzialy, zupełnie nic.. czytałam w internecie to dużo dziewczyn pisało że te wyniki rzadko kiedy dają jakąś sensowna informacje.. u mnie jest tylko tyle że ciąża pozamaciczna jajowodowa lewostronna... Nic w materiale nie było..

Co do usunięcia jajowodu to Ty zaszłas w ciążę naturalnie czy in vitro?? Pytam bo nie pamiętam, a pewnie pisałaś tutaj już.

Jak in vitro to bez różnicy bo i tak jajowody nie są potrzebne a jak naturalnie to sama nie wiem... Mi lekarz mówił że niby będę mogła z dwóch stron się starać jak coś...
In vitro kochana. Także w naszej sytuacji ten jajowod i tak nie jest potrzebny. Tylko po 1 cp jest większa szansa na drugą cp. A mnie brali z zaskoczenia więc nie było kiedy pomyśleć. Pociesza mnie ze wtedy na dyżurze był Super lekarz więc mam nadzieję że zrobił wszystko dobrze.
Po jakim czasie warto badać spadek bety? 5 dni np?
 
Dziewczyny... Czy Wy wierzycie w to, że gdy ma pojawić się nowe życie to w rodzinie musi ktoś umrzeć by zrobić miejsce? 😟 Kiedyś gdzieś to przeczytałam... I tak jakby podświadomie w to wierzyłam, nie wiem czemu. Dzisiaj dowiedziałam się, że odszedł mój teść, nie mogę się obudzić, że to prawda 😭
Tez się nad tym zastanawiałam...... w poniedziałek zobaczyłam na usg pikające serduszko a w środę zmarl mój tata😪😪
Było to w tamtym roku w lutym a ja ciagle o tym myślę...
I mialam takie myśli jak ty teraz...
Przykro mi z powodu teścia 😔
 
In vitro kochana. Także w naszej sytuacji ten jajowod i tak nie jest potrzebny. Tylko po 1 cp jest większa szansa na drugą cp. A mnie brali z zaskoczenia więc nie było kiedy pomyśleć. Pociesza mnie ze wtedy na dyżurze był Super lekarz więc mam nadzieję że zrobił wszystko dobrze.
Po jakim czasie warto badać spadek bety? 5 dni np?
Mi się wydaje że troszkę później ... Ja po poronieniu badałam chyba po 2 tygodniach .... Nie pamiętam ... Wiem że bardzo wolno spadała ... Ale przed następną @ miałam już wartości bliskie 0 ...
 
In vitro kochana. Także w naszej sytuacji ten jajowod i tak nie jest potrzebny. Tylko po 1 cp jest większa szansa na drugą cp. A mnie brali z zaskoczenia więc nie było kiedy pomyśleć. Pociesza mnie ze wtedy na dyżurze był Super lekarz więc mam nadzieję że zrobił wszystko dobrze.
Po jakim czasie warto badać spadek bety? 5 dni np?
No jest większa ale trzeba być dobrej myśli 💪💪😊 wiesz co ja np betę badałam 3 tygodnie po laparoskopii i miałam wynik około 9,00.
 
Kobieto a po co Ty do pracy jeszcze idziesz? Migiem na zwolnienie [emoji6]
Hej laski u mnie dzisiaj pierwszy dzień przykrych objawów ciąży, ledwo żyję [emoji1785][emoji1785][emoji1785] , nie znam takiego uczucia z pierwszej ciąży, coś tam czasem zaśmierdziało, ale to co dzieje się dzisiaj to jakaś masakra, a jutro powrót do pracy po urlopie [emoji30][emoji30][emoji30]
 
reklama
Do góry