reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A kiedy następne usg? To będzie już chyba prenatalne? Strach jest rzeczą naturalna-Ja się pytam skąd się biorą te kobiety które z uśmiechem na twarzy idą na każde kolejne usg? To przecież za każdym razem strach i stres czy aby na pewno wszystko będzie dobrze... Ech nie rozumiem tego 🤔 mi na wzdęcia lekarz kazał kupić sobie CHELA MAG B6-ja oczywiście posłuszna kupiłam i zaczęłam przyjmować zamiast zwykłego magnezu b6(tak jak kazał)...... Taaa..🙈Tak mi wzdęcia przeszły że jak mnie rozluźniło z zaparć to do toalety nie zdążyłam dolecieć 🥴🤣 chwała Bogu że byłam w domu - ale miną mojego - bezcenna 🙈🤣🤣🤣 I tym sposobem wolę już zaparcia niż NADMIERNE ROZLUŹNIENIE 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kurde, muszę sobie to kupić 🤩. Obym była wtedy w domu 😂
USG mam w poniedziałek, a prenatalne za niecały miesiąc. Zdechnę normalnie 🤦
 
reklama
Kurcze dziewczyny jutro beta a ja się chyba czymś wczoraj strułam :( Od rana mi niedobrze, biegunka, śpię cały dzień i nie wiem co będę w nocy robić :( Masakra jakaś. Myślicie ze to może być stres aż tak? Reszta rodziny zdrowa odpukać a ja zazwyczaj żołądek ze stali. A może to specjalnie organizm wymyślił żebym się nie stresowała bo nawet nie mam kiedy....
 
Dziewczyny błagam pilna pomoc potrzebna. Rano w piątek mam punkcje. Ostatni tydzień mega ciężki. Jazdy do klinkiki, zastrzyki. No i tak liczę sex był ostatni pewnie z 5-6 dni temu. W piątek będzie 7 lub 8 lub 1.5 lepiej mniej czy więcej. Błagam. Pomóżcie.
 
Dziewczyny błagam pilna pomoc potrzebna. Rano w piątek mam punkcje. Ostatni tydzień mega ciężki. Jazdy do klinkiki, zastrzyki. No i tak liczę sex był ostatni pewnie z 5-6 dni temu. W piątek będzie 7 lub 8 lub 1.5 lepiej mniej czy więcej. Błagam. Pomóżcie.
U mnie zawsze bylo ok 7 dni i nigdy zadnego problemu nie bylo. Oba transfery udane.
Pewnie wiele zależy od tego jakie sa parametry nasienia. Jesli jest w miare ok to taka przerwa nie bedzie miec wiekszego znaczenia.
 
Dziewczyny błagam pilna pomoc potrzebna. Rano w piątek mam punkcje. Ostatni tydzień mega ciężki. Jazdy do klinkiki, zastrzyki. No i tak liczę sex był ostatni pewnie z 5-6 dni temu. W piątek będzie 7 lub 8 lub 1.5 lepiej mniej czy więcej. Błagam. Pomóżcie.
Zalezy od nasienia... U nas sprawdziła się krótka abstynencja 2 dni za radą lekarza, przy dłuższej wcześniej było gorsze nasienie w dniu stymulacji i zarodki padły... Do tego często wspolzycie kilka tygodni przed punkcja max co 2 dni
 
reklama
U nas przy 5 dbiowej abstynencji były mało ruchliwe plemniki, dzisiaj jeszcze przydało by się bzyknąć, ja się bałam przed punkcja, i kazałam mężowi samemu sprawę załatwić 😉
 
Do góry