reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A faktycznie hehehe chociaż ja piwkowalam trochę na działce 😅 czuję się ok, nie dochodzi za bardzo do mnie że to już 🙂 chyba też nie chcę za bardzo o tym myśleć bo na sama myśl o testowaniu mam zawał 😳
A ja właśnie nie tyle co testowanie a sam transfer przeżywam 😁
 
reklama
Dziewczyny chyba się trochę podłamałam.Byłam dziś na badaniu poziomu estradiolu i progesteronu.Wyniki są niskie.Dzis mój 10 dc, estriadol -355,00 pg/ml, progesteron 0,500 ng/ml.Na monitoringu miałam tylko ok 6 pęcherzyków,chyba nic z tego nie będzie.jutro mam monitoring,to się okaże co dalej.
 
Dziewczyny chyba się trochę podłamałam.Byłam dziś na badaniu poziomu estradiolu i progesteronu.Wyniki są niskie.Dzis mój 10 dc, estriadol -355,00 pg/ml, progesteron 0,500 ng/ml.Na monitoringu miałam tylko ok 6 pęcherzyków,chyba nic z tego nie będzie.jutro mam monitoring,to się okaże co dalej.
Ja podczas 1 monitoringu miałam estradiol coś koło 900, a dwa dni później ponad 2700 więc jeszcze nic straconego 😉
 
Ja miałam na cyklu naturalnym podany ovitrelle na pęknięcie. Choć też jakoś dziwnie to miałam bo w sobotę byłam na kontroli, w niedzielę rano doktorka kazała wziąć ovitrelle, a już od południa progesteron dodatkowy i transfer miałam w piątek. Beta jest pozytywna więc chyba dobrze mi kazała to przyjąć.
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiaj ✊✊✊❤️❤️❤️
@Evela.6 wpisz mnie proszę na wizytę potwierdzającą ciążę 11.08. Dziękuję 😘
Przepraszam @mona993 wpisałam nie tu gdzie trzeba a nie umiem usunąć 🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja was kochane podziwiam , jestem po pierwszym transferze który się nie udał i mam już dosyć . Skąd bierzecie tyle siły ? My z mężem opadlismy z sił. Mąż nawet bardziej niż ja . Przytłacza mnie to wszystko , człowiek lata się stara a nie wychodzi
 
Do góry