reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Roxi gdyby nie to ze jesteś w ciąży a kobiet w ciąży się nie bije to dziś zebrałabyś takie lanie że hooohoooo:wściekła/y:!!!! Gratuluje niedowiarku:-)!!!!! udało sie , jestes w ciąży i nie próbuj mysleć inaczej:tak:
 
reklama
roxi moje gratulacje dalej uwazasz ze sie nie udało??? taka betka moze świadczyć tylko o jednym.. jesteś w ciąży!!!! uwierz w to wreszcie!!! boze dobrze ze chociaz my wierzyłysmy w tego szkrabka w twoim brzuszku :-D
 
Roxi - Przed porządnym laniem ratuje cie tylko Twój stan błogosławiony. Mam nadzieję, że wreszcie uwierzysz w Twoje dzieciaczki!!!! Gratuluję pięknego wyniku i baaaardzo się cieszę :-D:-D:-D, choć nie ukrywam że z zazdrością ;-)
 
ROXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII WIEDZIALAM BETA PRAWIDLOWA I KONIEC SMECENIA!!!!!!!!!!!!

JESTES MAMUSKA :-) tak sie ciesze!!!!
 
Dzięki dziewczynki, pomału zaczynam wierzyć ze się udało, ale boje się trochę, narazie wiecie tak bez entuziazmu, ale obiecuję, że będę się starać i jak najmniej denerwować;-)
Dziękuje Wam za wiarę, jesteście kochane!!!!!!!!!!!!! a i jak chcecie to mozecie mi nakopac do tyłka ile wlezie, ale jak wyjdzie ze coś jest nie tak, to ja wam nakopie!!!!:-D
 
tequila moj stary tez skomentowal ze to pewnie byl samoboj:-) i tak jak ty dodal ze porzadasy siedza w domach :), a ja jechalam sama bo moj porzadas byl na meczu hokejowym :)))))

aha i jeszcze do naszego niedowiarka-roxii wiara we mnie wstapila na nowo bo my tak razem i wtedy to moze teraz tez :) zabieraj mnie na twoj ciazowy wozek i wysylaj mi tu zaras swiezutkie wirusy, najlepiej tone please:-)
doczytalam co napisalas i pociesze cie ja nie wierzylam ze to sie naprawde dzieje jeszcze pol roku po porodzie :szok:, troche nas los poszargal, ale teraz koniec beta jest ksiazkowa a te twoje doliny itp to tez uroki ciazy, a nakopac bardzo prosze ale nie my tylko bobo ci nakopie za pare miesiecy:-D
 
Ostatnia edycja:
Roxii klapsa na tyłek rzeczywiście teraz nie wypada, ale niech wpadnę gdzies na Ciebie w tym uk , to opowie ciocia Asia szkrabom jaką miały mamuśkę;-) niedowiarkę
 
Roxii ;);) tak się cieszę się bardzo, udało Ci się kobietoooo !!!!!TRZEBA WIERZYĆ W CUDA !!

Dzisiaj wstałam prawą nogą, z myślami optymistycznymi....ale teraz znowu zwątpiłam...
Mija pół dnia brzuch mnie nie boli, trochę od czasu do czasu kuje mnie z boku, mam bardzo tkliwe piersi i to tyle senność w ciągu dnia minęła, chociaż dalej szybko się męczę....wydaje mi się ciągle że to mało, że powinnam czuć więcej......???
 
reklama
Do góry