reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem w 38tc.Od tygodnia moze dluzej mam takie skurcze miesni zeber-z tylu.W trakcie skurczy brzuch mu sie napina.Nie moge lezec ani siedziec.Ulge przynosi chodzenie.Dzidisj w nocy spalam godzine bo ciagle mialam te skurcze.Czy ktoras tez tak miala?Macie jakas rade?dodam ze spie jedynie na plecach inna pozycja nie wchodzi w gre
 
Dziewczyny u mnie wszystko ok, jest żelek x bije serce, wiem ciąży zgadza się co do dnia [emoji846] ulżyło mi, przynajmniej na chwilę [emoji85]
@Nowa1981 odnośnie leków to mam stopniowo schodzić z encorton, przez tydzień 5mg, a potem przez kolejny tydzień 2.5mg. Heparyne mam brać na pewno do 12 tyg. Pozostałe leki typu acard, prolutex też jeszcze zostają
 
reklama
Do góry