reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem Wam, ze jakby lekarze czytali nasze forum to mieliby niezly ubaw 😂
Oni wcale nie lepsi.

Przechodze korytarzem a tam rozmwa lekarzy ginekologów. Wiesz stary ja to pacjentki już nie poznaje po twarzach tylko po... :o 🤭 🤭

Jak leżałam tydzień na oddziale to tam był tylko damski i jeden doktorek z Ukrainy zawasze kombinował jak i kiedy się wysikac. Raz mi wszedł do kabiny WC a ja byłam pod prysznicem. Inteligenta łazienka byla bo zaraz jak wyszłaś z kabiny to na korytarz który łączył kibelki z prysznicem - byłaś goła na wylocie po prostu. Wiec ja wyszłam z prysznicu a doktor z tego WC. I z taką złością do niego "nie wystarczy, że mnie pan ogląda od pasa w dół??" Teraz niech pan się prezentuje! Też chce zobaczyć. Żebyście widziały jak przeprasza i stamtąd spitala 😂😂😂 Ale co zobaczył to zobaczył !
 
A jak nastroj? W sensie wiem, skaczesz z radosci, ale jest ok?
Ja niezmiennie [emoji110][emoji110]
Po tylu strzałach w twarz, ciężko o optymizm😔. Ja wiem, że wszystkie macie mnie dość i chcecie żebym kuwa w końcu zaszła 😜
Ale powiem ci, że tak troszeczke nadzieji dał mi ten Sydor. Miałam z nim konsultację i przepisał accofil. Bardzo chce z tym lekiem spróbować. Oby mi było dane
 
reklama
Do góry