reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj kochana,pytałam w Invimed dzisiaj,powiedziano mi,że muszę znaleźć w takim razie transport,a w Szczecinie mogą mi tylko przygotować do transportu,ale nie zajmują się transportem.A czy sami mozemy przetransportować te nasienie zamrożone?W tym pojemniku z ciekłym azotem?Czy ktoś z was sam przewoził?

Aty kochana też Poznań?
Ej a czy jakieś laboratorium np synevo nie zajmie się transportem? Bo No Invimed w Poznaniu korzysta z Synevo i ciagle widze tam panów z lodoweczkami którzy przychodzą po próbki 😊trzeba podpytać 😊
 
U mnie w klinice minimalny prog do transferu to 10 ng/ml na niższym nie robią.
Nie możesz tak sobie dodawać np. Tylko 1 dnia jak dodasz powinnaś kontynuować cały czas tak samo aż do bety dodać możesz zawsze odjąć nie .Odejmuje się po serduszku stopniowo.
Ja miałam 14 ng/ml mimo bardzo dużych dawek na standardowej dawce miałam chyba 6 ....
U mnie stosują jeszcze zastrzyk prolutex na godzinę przed transferem - jednorazowo . Godzinę po transferze miałam po nim prog powyżej 60 .
Czekaj na telefon lekarza ......
Jak ci odejmowali progesteron? Ile miałaś? Ja jestem w 24dpt i mi wyszedl wynik 12,2 a biorę 3x4 dopochwowo luteinę, 3x4 doustnie oraz 3x1 duphaston. Jeszcze prolutex dziś dostałam receptę.
 
Ej a czy jakieś laboratorium np synevo nie zajmie się transportem? Bo No Invimed w Poznaniu korzysta z Synevo i ciagle widze tam panów z lodoweczkami którzy przychodzą po próbki 😊trzeba podpytać 😊
Dziękuję kochana,dziś właśnie myslałam,aby do Diagnostyki zadzwonić ,ale Synevo to może być strzał w 10.Dziękuję,jutro zadzwonie:)
 
ja tez Poznań i tez Invimed
My w Szczecinie byliśmy ale nie udało się a zarodków żadnych nie mamy wiec zaczynamy od zera 😏
A z tym transportem to ja nie wiem 😟
Ale pytaj dziewczyn na bank któraś przenosiła i wskakuj na forum Invimed Poznań w OvuFriend 😉
Zarodków nie mamy,jedynie kilka plemników z biopsji na krzyż,może tak być ,ze to ostatnie ,które zostały.Cieszę się,że ktoś też jest z tej kliniki,super:)
 
Hej Dziewczyny dawno mnie nie było ale chciałam przed transferem przewietrzyć głowę, niestety odroczony na następny cykl ponieważ złapałam covida😫 ale mam pytanie : Czy po punkcji spóźniała się Wam @ mi już tydzień i zastanawiam się co jest 🤔
@fredka84 @Brakujemiwiary i @Gonia0605 co u was słychać? 😘❤️❤️
Kochana w takim razie prawdopodobnie będziemy razem podchodzić do transferu ❤️ ja czekam na resztę wyników i jak przyjada rano to jeszcze w tym samym dniu będę mieć teleporade z hematologiem (załatwiłam sobie jednak teleporade bo to będzie szybciej). Maxymalnie czekam na nie do 4 mają... Pozniej już małpa przyjedzie... Oczywoscie w razie czego zacznę brac estrofem w razie W ale czas pokaże czy zdążą wyniki przyjsc... Juz sobie zakupiłam ten kwas foliowy co dziewczyny pisały bo lekarz dziś podczas rozmowy stwierdził że jednak jeden z wyników jest za duży... Powienien być max 8 a ja mam 8,60.. Dokładnie jak @Aduś16 pisała Ciekawe jakie jeszcze klocki wyjdą... W razie czego będę musiała znów robić wszystkie badania... 😔 Ogólnie wiele się u mnie dzieje... Chyba raczej wszystko na plus 😍 trzymam. Kciuki za twoj transfer 😍 aby szybko zleciało i oczywiście aby kropus się wgryzł ❤️✊✊✊✊
 
Jak ci odejmowali progesteron? Ile miałaś? Ja jestem w 24dpt i mi wyszedl wynik 12,2 a biorę 3x4 dopochwowo luteinę, 3x4 doustnie oraz 3x1 duphaston. Jeszcze prolutex dziś dostałam receptę.
Brałam 1200 utrogestan 800 dopochwowo 400 doustnie
Crinone x 2 najpierw 1 szt Ale po spadku w 8dpt dodali 2
3x1 duphostan .
Jutro sprawdzę jakie miałam wartości prog w 6,8 I 10
Potem odejmowali mi stopniowo co tydzień badałam prog I odstawiłam kolejna dawkę.
Odstawiłam A progesteron mi rósł.
W 11 tc bym moim ostatnim tygodniem z progesteronem.
 
Ja 6,37 i mam odroczony transfer bo lekarz boi się że będzie hiperka :( jeśli się uda pozyskać zarodki bo jestem około 3 tygodnie przed pickupem
Czy masz policystyczne jajniki?, czytałam że wysokie AMH wskazuje na PCO, ale u mnie 3 kliniki wykluczyły. Ja martwie się dlatego, że przy mojej pierwszej stymulacji prz IUI pochorowałam się. Gorączka, rozrywający ból brzucha, parcie na pęcherz, chodziłam zgięta w pół. Trwało to ok 40 h. Miałam wtedy 5 dojrzałych pęcherzyków. Lekarz prowadzący twierdzi, że przestymulowanie przy IUI jest niemożliwe i musiałam przejść jakąś infekcję 🤷‍♀️. Ja już mam 3 klinikę, najpierw w Niemczech, teraz w USA - dwie speawdzałam.
 
Tak tylko martwią mnie te brudzenia bo lekarze nie maja pojęcia skąd one się biorą bo w opisie nawet jest informacja, ze była widoczna nitka podbarwiona brunatna krwią🙄No i nie wiem czy to norma czy się bać. Niestety lekarze s szpitalu są średnio przyjemni 😡
Kochana,nie Ty pierwsza. wiele z.nas to przeszło o było wszystko okej. Kiedyś któraś tutaj pisała, że przy invitro zdarza się to zdecydowanie częściej... A lekarze nie widzą dlaczego. Ważne, że dzieciaczki sobie wesoło brykają i tym zajmuj myśli, wszystko okej ☺️
 
reklama
Do góry