reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozumiem faktycznie trudna sprawa. A robiliscie ICSI? Czy IMSI? To wiązanie nie ma sensu teraz robic. Jakbyście podchodzili do FAMSI to po IMSI wybrane plemniki mają badane wiązanie z hialuronianem bo tylko te są w stanie zaplodnic poprawnie komórkę. Chyba ze można zrobić u was separacje? Bo to byłby ideał. To czekamy na wyniki chromatyny bo tak to tylko dywagacje:-)
Hej, mam pytanka jako, że masz dużą wiedzę na ten temat. Lekarz zlecił nam imsi-msome i jest taki komentarz: " gdy nasienie w dniu planowanego zapłodnienia komórek jajowych nie będzie spełniało parametrów kwalifikujących do wykonania separacji, zamiast separacji plemników zostanie przeprowadzona procedura dodatkowa imsi-msome z wykorzystaniem nasienia natywnego "
1. Co to ta preparatyka nasienia?
2. Co to nasienie natywne?
3. Czy nie lepsze u nas byłoby FAMSI? Leczymy się w Invicta i przy 55 sztukach plemników w preparacie bezprośrednim może to by było lepsze? Bo własnie zaczęłam czytać umowę i znowu mam jakieś ale...

Help
 
reklama
Krążek a szew, tym bardziej założony wcześnie a nie ratunkowo to nie to samo, inne ryzyko i skuteczność więc nie porównuje się tego tak, nawet ta straszącą lekarka mówiła że szew ratuje trochę sytuacje bo dzięki temu szyjka dluga I zamknięta. Co innego szew założony ratunkowo przy lejkowatosci. Ona wskazywała tylko krwiaka jako potencjalne źródło takich skrajnych problemów, nie szew... I ciągle gadała o odejściu wod a potem o % przeżywalności wczesniakow w poszczególnych tygodniach więc naprawdę trochę traumatyczne wrażenia po wizycie.. Masz racje najlepiej będzie się odciąć od informacji w internecie, muszę nad tym popracować. Dużo łatwiej było jak musialam pracować bo nie kusiło mnie aby czytać bo nie było czasu a sama wiesz napewno że tak leżąc długi czas to się probuje coś szukać i czytać więc za tą radą napewno muszę pójść i mniej czytać :)
Kochana ja w pewnym momencie już nic więcej nie czytałam. Zostałam dogłębnie poinformowana przez lekarzy, potem w necie i myślałam że oszaleje. Nie kombinuj, dobrze się czujesz, masz wizyty u lekarza.
Słuchałam bardzo dużo muzyki, miałam swoją listę i ciągle tego samego.... nawet podczas bezssenych nocy potrafiłam później zasypiać z muzyką. Czytaj książki.
 
Kochana ja w pewnym momencie już nic więcej nie czytałam. Zostałam dogłębnie poinformowana przez lekarzy, potem w necie i myślałam że oszaleje. Nie kombinuj, dobrze się czujesz, masz wizyty u lekarza.
Słuchałam bardzo dużo muzyki, miałam swoją listę i ciągle tego samego.... nawet podczas bezssenych nocy potrafiłam później zasypiać z muzyką. Czytaj książki.
Probowalam z książkami to po 10 stronach zasypiam 😆 Teraz do tego mam syna w domu drugi tydzień bo szkoły wolne mają wiec on mnie katuje minionkami 5 razy dziennie 😅 Wrócę do książek w poniedziałek jak wróci do szkoły, a muzyka to tak, to jest najlepsze lekarstwo na wszystko i od początku stosuje :D.... ale to niestety nie przeszkadza w czytaniu ;)
 
W załączeniu wyniki biopsji, mówi wam to cos ?? Wizyta jutro u lekarza.
 

Załączniki

  • B62CCBC6-2029-405D-910E-B798DB9FAC87.jpeg
    B62CCBC6-2029-405D-910E-B798DB9FAC87.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 97
reklama
W załączeniu wyniki biopsji, mówi wam to cos ?? Wizyta jutro u lekarza.
"Rozległy obrzęk umiarkowanego stopnia" sugeruje nieprawidłowość...
U mnie powiedziały, że wyników nie udostępniają przed wizytą ze względu na to, że nie są łatwe w interpretacji ;). Sugerowałabym poczekac do jutra...
 
Do góry