reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Leoś wita na świecie 🥰 urodził się 13 kwietnia, poród bardzo szybki, mąż zdążył na ostatnie parte :)
GRATULACJE ❤️ 🥰 Dużo zdrówka dla synka i siły dla Was.

Ostatnio dużo porodów było. Oby w przyszłości było ich jeszcze więcej :)
Co wam powiem, to wam powiem, ale napędziłam sobie strachu niepotrzebnie... dziewczyny przepraszam aż mi głupio ale dzisiejszy dzień to pasmo udręk i pomyłek. Jestem taką panikarą...a wynik bety wzrósł. To co odczytałam, to był wynik estradiol beta-17. Odczytałam wynik w pracy w stresie na szybko, nie upewniając się, potem telefon miałam dłuższy czas w trybie samolotowym. Zanim się zorientowałam zadzwoniłam do kliniki, on już miał kolejne telefony oddzwonil do mnie po południu a ja cały dzień chodziłam taka zaryczana w pracy. Normalnie totalna że mnie idiotka :( najważniejsze że beta jest ok. Lekarz powiedział, że ciąża ma szansę choć jest zagrożona. Tamto krwawienie to był krwiak. Progesteron mam b.niski dołożyl kolejne dawki luteiny i duphaston. Kazał najlepiej leżeć przez tydzień.
Przepraszam za zamieszanie :(
Nas za zamieszanie nie przepraszaj, bo raczej to nikomu nie przeszkadza, najgorzej, że sama siebie wpędzasz w strach.
Najważniejsze, ze ostatecznie beta przyrasta prawidłowo. Gratuluje ☘️❤️☘️
 
reklama
Ja do niej dwa lata chodziłam. Ostatni raz byłam tam w sierpniu. Nie wiem czy mówimy o tej samej [emoji6] ale dobrze zrozumiałam, że jeździsz do Invicta gdynia?
Tak, o tej samej [emoji846] może tylko dla mnie była taka 'wygadana' - może nie lubi zastępstw [emoji6]i tak do Invicty w Gdyni jeżdżę [emoji846]
 
Niby tak ale nie wiem czy bardzo wysokie dawki w ciąży są zalecane... Boje się tak na własną rękę zwiększać, i tak już sporo rzeczy sama modyfikowałam i włączałam.. nie chcę przeginać 🙈 Mam tego krwiaka od 4.5 tygodnia a przy takim rozmiarze to jest długi proces to zanikanie wiec chyba nie da się tego bardziej przyspieszyć oprócz tego co już robię.. Dobrze ze rośnie!

Niby tak ale nie wiem czy bardzo wysokie dawki w ciąży są zalecane... Boje się tak na własną rękę zwiększać, i tak już sporo rzeczy sama modyfikowałam i włączałam.. nie chcę przeginać 🙈 Mam tego krwiaka od 4.5 tygodnia a przy takim rozmiarze to jest długi proces to zanikanie wiec chyba nie da się tego bardziej przyspieszyć oprócz tego co już robię.. Dobrze ze rośnie!
Jestem zwolenniczką witamin i z tylu pozycji ile przeczytałam nigdzie nie było o szkodliwości ale masz rację kazdy rządzi swoim więc dawka 1000 zawsze może coś pomoże na pewno nie szkodzi
 
GRATULACJE ❤️ 🥰 Dużo zdrówka dla synka i siły dla Was.

Ostatnio dużo porodów było. Oby w przyszłości było ich jeszcze więcej :)

Nas za zamieszanie nie przepraszaj, bo raczej to nikomu nie przeszkadza, najgorzej, że sama siebie wpędzasz w strach.
Najważniejsze, ze ostatecznie beta przyrasta prawidłowo. Gratuluje ☘️❤️☘️
Wy mnie pocieszalyscie a ja po prostu taka nieogarnięta jestem i nie odczytałam dobrze wyniki. Dziękuję za dobre słowa 😊
 
reklama
Do góry