reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Powiem ci wróciłam po świętach do pracy wziełam się za robotę i nic nie czuje ;). Z jakiś objawów to chyba coś od czasu do czasu mnie zaciągnie i apetyt dopisuje, być może spowodowany światecznym obżarstwem ;).
W następnym tyg. Usg coś tam się wyjaśni;).
A ty kiedy ruszasz ??
Teraz możesz legalnie sobie nie odmawiać jedzenia [emoji6]obyś jak najdłużej tak dobrze się czuła!
Kurde ja ciągle na te Cytokiny czekam [emoji85] jutro równo 3 tyg będzie więc już powinny być. Wtedy będziemy ustalac co dalej.
 
reklama
Teraz możesz legalnie sobie nie odmawiać jedzenia [emoji6]obyś jak najdłużej tak dobrze się czuła!
Kurde ja ciągle na te Cytokiny czekam [emoji85] jutro równo 3 tyg będzie więc już powinny być. Wtedy będziemy ustalac co dalej.
Dobrze, że sobie wszystko sprawdzisz i tak kompleksowo. Jak będą wyniki to pewnie będziesz mogła od razu ruszyć nie wiem jak tam wygląda teraz sytuacja na granicy.
 
Teraz możesz legalnie sobie nie odmawiać jedzenia [emoji6]obyś jak najdłużej tak dobrze się czuła!
Kurde ja ciągle na te Cytokiny czekam [emoji85] jutro równo 3 tyg będzie więc już powinny być. Wtedy będziemy ustalac co dalej.
Dobrze, że sobie wszystko sprawdzisz i tak kompleksowo. Jak będą wyniki to pewnie będziesz mogła od razu ruszyć nie wiem jak tam wygląda teraz sytuacja na graniy
No wiem właśnie ☹️ Wiesz co, ostatnio rezonans mialam jakieś 2 lata temu i guz był wtedy mały, brałam tabletki...
Teraz nie wiem jak to wszystko wygląda... Jak mi zrobią rezonans to się dowiem co i jak... ☹️
Musisz trafić na dobrego leakrza. Teraz je się usuwa , prawie nie inwazyjnie. Mąż miał i na drugi dzień wyszedł ze szpitala, ale znaleźliśmy mu najlepszego specjalistę i powiem ci opinie się sprawdziły ;).
 
Hej dziewczyny :) jak Wam minely swieta?wybaczcie, ze trpochę mnie nie bylo ale mam tyle roboty w pracy, ze nie mam czasu na zycie prywatne :/. Dzis udalo mi sie wyrwać, mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej.
Mam wyniki NK i KIR. Pomozecie, plis.
NK test:
% specyficznej aktywnosci 9.9 (norma 9.9- 26.1)
% specyficznej aktywności po dodaniu II-2 (6U/probke) 16 (norma 14.8-33.4)
KIR w zalaczniku.
@Evela.6 zapiszesz mnie na 13.05 na kontrole u immunologa?
Dzieki!!!! ❤❤
 

Załączniki

  • Screenshot_20210406-193129_Gallery.jpg
    Screenshot_20210406-193129_Gallery.jpg
    343,8 KB · Wyświetleń: 74
Hej dziewczyny :) jak Wam minely swieta?wybaczcie, ze trpochę mnie nie bylo ale mam tyle roboty w pracy, ze nie mam czasu na zycie prywatne :/. Dzis udalo mi sie wyrwać, mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej.
Mam wyniki NK i KIR. Pomozecie, plis.
NK test:
% specyficznej aktywnosci 9.9 (norma 9.9- 26.1)
% specyficznej aktywności po dodaniu II-2 (6U/probke) 16 (norma 14.8-33.4)
KIR w zalaczniku.
@Evela.6 zapiszesz mnie na 13.05 na kontrole u immunologa?
Dzieki!!!! [emoji173][emoji173]
Nie jestem ekspertem ale kir AA jest hamujący zależy jaki wynik HLA-C jest u Twojego męża i brakuje Ci sporo kirów nie wiem czy te brakujące odpowiadają za implantację na to na pewno odpowie ci immunolog
 
reklama
Nie jestem ekspertem ale kir AA jest hamujący zależy jaki wynik HLA-C jest u Twojego męża i brakuje Ci sporo kirów nie wiem czy te brakujące odpowiadają za implantację na to na pewno odpowie ci immunolog
Dzieki. Kurczę tylko u meza nie zlecil KIR :(. Nie wiem czy ryzykowac i robic dodatkowo :/ czytam wlasnie, ze z tym KIR AA nie jest kolorowo...
Zawsze pod gorke ;(
 
Do góry