reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A po jakim czasie beta poszla ci w dol3?
10 dnia pojechałam na ostania weryfikację ustalona przez klinikę czyli beta 47
Następnie 4 dni po tym miałam plamienie to bardziej jak krew ale wiesz raz mniej raz więcej pojechałam do szpitala bo się martwiłam no ale to druga storna medalu te szpitale to masakra 😡
Mój doktor jak do mnie zadzwonił kazał mi opuścić szpital takie miałam uczucie że on wie że już dupa ale nic mi nie mówił tylko mnie zwodził więc trochę kiepskie podejście
Pamiętam tylko tyle że oczyscilam się chyba zarodków i po 3 dniach dostałm miesiączkę taka jak nigdy nie mialam
Trwała krótko 4 dni potoku i reszta takie plamienie może z 3 dni i koniec

Ty musisz wierzyć że się uda 🙏
trzymam kciuki ✊✊ za Ciebie no i oczywiście za każdą z Nas 😘
 
A masz jakieś lecznie ? Jak to wyglada ?
Dostałam na 2 tygodnie kombinację biotrakson 1g, Unidox solutab 100mg, metronidazol, ipozumax. Już jestem po. Lekarz proponował receptywnosc po żeby sprawdzić ale po co? To duży koszt a po za tym jak spytałam czy jeśli nie zaleczy tego stanu to da mi coś jeszcze to powiedział, że nie. Czytałam jednak gdzieś na necie że ten zestaw ma sporą skuteczność
 
Jutro wizyta 😱
Mam tyle pytań jak lekarz mnie usłyszy to powie że jestem nawiedzona 😂😂 i będzie to ostania wizyta u niego hahaha
Dzięki Wam mam inne nastawienie dziewczyny
Dziękuję Bardzo 🥰😘
W życiu niczego nie zaplanujemy
 
reklama
Do góry