reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny Kochane! Dawno mnie tu nie było ale poczytałam trochę o gratuluje z całego serca tym którym się udało i stałe trzymam kciuki za te które walczą dzielnie i się nie poddają!!!!
JA OFICJALNIE WAM ZGŁASZAM ZE ZWALNIAM BRZUCHOLA - w DNIU WCZORAJSZYM URODZIŁ SIĘ MOJ ❤️❤️❤️SKAR- ANIA 3530g i 55 cm! ❤️❤️❤️
Trzymajcie się i walczcie bo warto!!!

Gratulacje kochana ❤️
Niech się zdrowo chowa 😘😘😘
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki ANA 3. Mam DFS70 silnie pozytywny (153), kontrola 146. Reszta negatywna. Czy to jest ok?? Czy moze byc przyczyna niepowodzeń?
 
Dziewczyny Kochane! Dawno mnie tu nie było ale poczytałam trochę o gratuluje z całego serca tym którym się udało i stałe trzymam kciuki za te które walczą dzielnie i się nie poddają!!!!
JA OFICJALNIE WAM ZGŁASZAM ZE ZWALNIAM BRZUCHOLA - w DNIU WCZORAJSZYM URODZIŁ SIĘ MOJ [emoji3590][emoji3590][emoji3590]SKAR- ANIA 3530g i 55 cm! [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Trzymajcie się i walczcie bo warto!!!
To się Ania pospieszyla[emoji6]niech rośnie zdrowo[emoji3590] ogromne gratulacje!
 
Dziewczyny Kochane! Dawno mnie tu nie było ale poczytałam trochę o gratuluje z całego serca tym którym się udało i stałe trzymam kciuki za te które walczą dzielnie i się nie poddają!!!!
JA OFICJALNIE WAM ZGŁASZAM ZE ZWALNIAM BRZUCHOLA - w DNIU WCZORAJSZYM URODZIŁ SIĘ MOJ ❤️❤️❤️SKAR- ANIA 3530g i 55 cm! ❤️❤️❤️
Trzymajcie się i walczcie bo warto!!!
Gratulacje!! 🥰
 
Mam dylemat 😔w sobotę mam wizytę i niestety nie wiem co zrobić
Zacząć wszystko od nowa czy wziąć blastke 4.3.2?
Bije się z myślami i nie wiem 😔😔
 
Dziewczyny Kochane! Dawno mnie tu nie było ale poczytałam trochę o gratuluje z całego serca tym którym się udało i stałe trzymam kciuki za te które walczą dzielnie i się nie poddają!!!!
JA OFICJALNIE WAM ZGŁASZAM ZE ZWALNIAM BRZUCHOLA - w DNIU WCZORAJSZYM URODZIŁ SIĘ MOJ ❤️❤️❤️SKAR- ANIA 3530g i 55 cm! ❤️❤️❤️
Trzymajcie się i walczcie bo warto!!!
Gratulacje 🥰 dziś są same radosne nowiny
Czego chcieć więcej ❤️🤰
 
Dziewczyny Kochane! Dawno mnie tu nie było ale poczytałam trochę o gratuluje z całego serca tym którym się udało i stałe trzymam kciuki za te które walczą dzielnie i się nie poddają!!!!
JA OFICJALNIE WAM ZGŁASZAM ZE ZWALNIAM BRZUCHOLA - w DNIU WCZORAJSZYM URODZIŁ SIĘ MOJ ❤️❤️❤️SKAR- ANIA 3530g i 55 cm! ❤️❤️❤️
Trzymajcie się i walczcie bo warto!!!
Kochana gratulacje!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Rośnijcie zdrowo 😍😍😍
 
Niektóre dziewczyny mają takie skórcze więc nie ma co się martwić
Ty też bierzesz ten lek podobny do acoffil ja też mam go mieć ale ja miałam implantację zarodków mi mówił że na NK to też działa 🤔
Wiesz co teraz się zastanawiam nad słusznością przyjmowania. Dziewczyny tutaj mają inne zdanie 🤔
 
Pierdu,pierdu...pan doktor zaklada u wszystkich brak ĶIRow odpowiedzialnych za implantacje i mysli ,ze accofilem zdziala cuda,bez badan .Nie ma zadnych badan klinicznych ,ktore by to potwierdzily i podejrzewam ,ze nigdy ich nie bedzie.Jest taki niem lekarz prof Würfel, ktory wylonil teze,ze czynnik wzrostu ma wplyw na receptywnosx endometrium.Ja tego absolutnie nie neguje,bo moze miec i racje i lek mogl pomoc wielu parom zajsc w ciaze.Ale dlaczego ,to pan doktor zapisuje jak witaminy? Tego nie tozumiem.
Co do twojego endo,rozumiem ze robilas Era test? Bo wychodzi ze jest przesuniete do tylu.
Wiesz mnie też zdziwiło że tak miękko mi to zapisał. Ja taka wystraszona, bo głupia nie jestem wiem czym pachną tabletki a on jak gdyby nigdy nic mówi że spoko. Nie Pani nie będzie. Tylko morfologię sprawdzać.
Miałam receptywnosc endometrium i w niej był taki opis. Wyszło mi przewlekłe zapalenie (na co dostałam tonę antybiotyków) oraz to "endometrium młodsze ogniskowo w 7 dobie".
 
reklama
Do góry