reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Naprawdę ?😮 Kurde, bardzo mi przykro... 😢 Czy lekarz ma jakiś pomysł na Was?

U nas też słabe zarodki, jak ten transfer nie wyjdzie to chyba się zdecydujemy na AZ... 💁 Ja już też nie mam siły żeby przez to przechodzić...

serio serio

nie było dziś naszego lekarza prowadzącego tzn tylko chłop się z nimi widział - ja leżałam na sali

a pani doktor która się nami zajęła proponowała długi protokuł
Bardzo mi przykro Aga... Może pół roku supli, ekstremalnie zdrowego żywienia, sama nie wiem jak Cię pocieszyć kochana ... 😢

od 3 lat biore suple ;)

z chłopem znacznie gorzej uwierz - nasz lekarz którego spotkał nagadał mu że jest OK a ten się nakręcil, więc po takim info się rozczarował... aż poszedł sie przejść bo buchał z wkurzenia
 
reklama
Totalnie,najpierw endo tosnie,potem je wyhamuje,zrobi stymulacje i transfer?Czyli ze jeszcze uczyc sie musimy😅a moze to jest ten z progesteronem?
To nie z estrofemem na początku cyklu. Raczej są estrogenowe przed @ a potem stymulacja to dla „poor responder”. A tego protokołu nie kojarzę...
 
Nie bierzemy.

Może to okrutnie zabrzmi, ale i na to byłam naszykowana. Dzięki temu nie dostaje tak teraz po uszach.

A lekarz nasz prowadzący był jak chłop oddał nasienie i czekał na mnie i mu mówił że sie dowiedział od koleżanki, że jest dobrze. Siedział biedak taki wesoły i nakręcony. A tu okazało się że te komórki na pierwszy rzut oka były ładne te morule czy coś a w środku pusto. Już mógł ten doktorek nic nie mówić :D
Ale jak to komórki nie nadają się do zapłodnienia? Pobrali i nie wstrzyknęli plemnika bo coś nie tak? Tu można dużo ratować...
Czy zarodki nie przetrwały do 5 doby? Bo to ogromna różnica.
 
Dziewczyny ja już zwolniłam brzuchola[emoji846]w zasadzie 4.marca bo właśnie wtedy przyszła na świat Hania[emoji846] na razie nie mam czasu żeby włosy poczesać haha ale jak się coś zmieni to wrócę i będę zaglądać. Wszystkim życzę wytrwałości bo warto.
Witamy Haniu na świecie [emoji3590] rosnij zdrowo. Gratulacje [emoji7]
 
reklama
Do góry