reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Choć jest jeden wyjątek : że doszło do równoległej ciąży naturalnej, ale to byłby jakiś cud
Wiem to od lekarza , bo mnie to najbardziej interesowało ( mam 3 takie ciążę pozamaciczne - jajowodowe za sobą)

Więc głowa do góry:-)
 
reklama
asia niestety we wspomaganym zapłodnieniu do ciązy pozamacicznej dochodzi dużo czesciej niz w staraniach naturalnych ale oczywiście zadnej z nas to nie dotyczy i nie bedzie dotyczyło:-D
 
Cześć Asia. niestety ciąża pozamaciczna po ivf jest możliwa ale dagnes ani żadnej z nas to na pewno nie dotyczy , a dagnes zaraz nam się pochwali ładną betą:tak:.
 
Dziewczyny kurcze teraz to już na milion procent wiem ,że dobrze zrobiłam wracając do polski na ivf , bo te informacje zaserwował mi lekarz w uk.
Boże dzięki:-)
 
Witam Was radośnie i życzę miłego dnia.
Ja za moment biegnę do lekarza, bo znowu mnie jakieś choróbsko dopadło. Kuruję się od tygodnia i nic lepiej.

stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_4985179.jpg
 
Molla, Dagnes, Martka, SylwiA, trzymam za Was kciuki. Oby dzisiejszy dzień przyniósł same pozytywne wieści.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_4953964.jpg
 
Hej laski raczej wybralismy invimed w Poznaniu
Dzis z rańca bylam zbadac sobie progesteron bo wczoraj cos plamilam i mam nadzieje ze znow sie cos nie krzani.
Zastanawiam sie czy dzis nie isc do gina na cytologie i ogolny podglad.
I mam pytanko czy lepiej na 1-sza wizyte w inwimedzie zwiazana z niepłodnoscia miec Amh i aktualne badanie nasienia czy lepiej posłuchac ich i poczekac co oni beda kazali zrobic???
 
reklama
kwiatuszeq co klinika to inne normy i przyzwyczajenia, ja zgłaszając sie na pierwsza wizyte miałam badanie nasienia ale z przed 2 lat,dopiero na pierwszej wizycie dostałam wykaz badań ktore musimy wykonać i wszystko rbilismy na bieząco na miejscu,jesli masz jakies stare wyniki to pobierz i swoje i partnera ale jesli nie to ja bym nie robiła bo pewnie i tak swoje beda chcieli miec ze swojego labo wiec szkoda kasy podwojnie wydawac
 
Do góry