reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki ja wczoraj to padłam po pracy, o 9 już spałam, mam nadzieję że to dobry znak....za to muszę was teraz nadrobić:)zamiast pracowac oczywiście :p
Quinnie to przykre że tak się stało, ale ja tez nie rozumiem jakim cudem skoro miałaś tyle pęcherzyków żaden nie urósł? A może masz właśnie niezbadany problem z dojrzewaniem?A może inne leki są potrzebne? Myślę że to kwestia czasu i doboru lekarza który nie skupi się tylko na in vitro a na zbadaniu przyczyny, tyle dobrze że kobietę da się naprawić:)bo z męszczyzną to gorzej. A propo wyników to ja je zawsze otrzymywałam do ręki, lekarz sobie chyba tylko notatki robił albo miał może w systemie u siebie, nawet do tej pory je mam.
Tequila tak dla pocieszenia to gdzieś czytałam artykuł że chyba w Meksyku urodziły się czworaczki dwujajowe:)czyli dwa jajeczka się podzieliły więc może wszystko możliwe co? :p:p:p
Dagnes za Ciebie dzisiaj ogromne kciukasy &&&&&&&&&&&&&będzie dobrze, musi być:)
Martka, Mola za was też kciukasy aby wszystko było dobrze &&&&&&&&&&&&
Avocado gdzie zniknęłaś?Mam nadzieję że się szwagierką aż tak mocno nie przejęłaś??Jak się czujesz??
Lawendowy ty to potrafisz z samego rana humorek każdemu poprawić:)
Agaja5 moim zdaniem jak masz pieniążki to powinnaś próbować ile sił ci starczy!!!!Ja gdybym miała pieniążki to też bym inaczej do tego podchodziła, ale niestety wiem że na następną próbę to będę może miała za rok albo dłużej i to mnie załamuje kompletnie:/No chyba że wygram w totka :D
Wszystkim życzę Miłego Dnia :):):)
A ja zabieram się do pracy, przynajmniej na chwilę zanim znowu tu zajrzę po wyniczki Dagnes :)
 
Kwiatuszeq a może ty masz plamienia owulacyjne co??Ja też miałam w tym cyklu takie ale to było jednodniowe,a w styczniu też brudziłam dłużej to poszłam do mojego ginekologa i powiedział mi że to lekkie zapalenie jajnikow i żebym do szpitala poszła, więc ja przerażona poszłam, a co się okazało lekarz w klinice mi powiedział że nawet lekkiego zapalenia nie było że to właśnie może okołoowulacyjny i owulacyjny był bo po wynikach nic nie widać. Miejmy nadzieję że to takie plamienia :)
 
kiedys mialam tak i nawet luteina nie pomogla,ost raz tak mialam w czerwcu ubiegłego roku i był spokoj az do wczoraj w 18dc ale owu raczej mialam wczesniej bo staram sie obserwowac moj cykl i cykle mam 26-27dniowe to chyba na owu za pozno ale wszystko mozliwe moge sie mylic
 
mgiełka ja wiem ze to możliwe skoro podaja mi 2 zarodki to z nich czworaczki moga byc ale szczerze mówiąc wolałabym by z kazdego zarodeczka była jedna istotka zeby parka była :-) z czwórka bym chyba sobie nie poradziła matko ja z jednym dzieckiem nie miałam juz czasu na nic a co dopiero czwórka :szok:
 
reklama
Do góry