reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

sylwus z tym małym wyjatkiem wszystko ;-) dokładnie tak jak mówisz byle było zdrowe a ile.. to juz tylko od nich zależy..sie pocieszam ze nie więcej niz czwórka :-D
 
reklama
TeQuila no faktycznie więcej niż czwórka nie będzie. Także masz do wyboru od jednego dziecka do czworaczków. Innej opcji nie ma :-D
martka trzymam kciuki za scratching. &&&&&&&&
dagnes no kochana, to jutro potwierdzenie tego że jesteś w ciąży. Taki akt namacalny :-D Trzymam kciuki aby była wysoooooka &&&&&
Molla oby na wizytce były tylko pozytywne wieści. Niech pęcherzyki rosną, bo tam wśród nich jest komóreczka, ta wyjątkowa, co będzie cząstką Twojego maluszka :-D. Trzymam kciuki &&&&&&&&
 
11 marzec Ann84 udane crio godz.12.20 :happy:
11 marzec Tequila I scratching przed udanym crio
:happy:
11 marzec Quinnie owocne jajkobranie
:-(
11 marzec Sylwia1985 wizyta przed udanym crio
:happy:
12 marzec martka273 I scratching przed udanym crio
:happy:
12 marzec dagnes78 beta!:baffled:czekamy 2 dni
12 marzec Molla wizyta przed udanym IVF!!!
:happy:
13 marzec Gotadora - podgladamy zdrowe maluszki
13 marzec agaja5 wysoka beta!
14 marzec Roxii - udany criotransferek
14 marzec lulin I wizyta przed udanym crio
14 marzec Quinnie transferek:no:(następnym razem)
14 marzec Tequila II scratching przed udanym crio
14 marzec dagnes78 wysoka beta!
15 marzec malinus - wizyta przez udanym crio
15 marzec Molla wizyta przed udanym IVF!!!
16 marzec Asia_77 - I wizyta przed udanym IVF
16 marzec yplocka1 - wizyta przed udanym crio
18 marzec avocado wysoka beta!
18 marzec hola wysoka beta!
18 marzec mgielka888 wysoka beta :):)(13 dpt)
18 marzec drk - wizyta przed owocna stymulacja
19 marzec madzialenak - podglądanie małego rozrabiaki Sebastianka
20 marzec Domat - podgladamy zdrowego maluszka
21 marzec Ikasia początek owocnej stymulacji
21 marzec Milagors - podgladamy zdrowego maluszka
22 marzec Ann84 wysoka beta!
25 marzec Sylwia1985 histeroskopia
Marzec malinuś udane crio
Marzec Kamryn owocna stymulacja
Marzecaneszka81 owocna stymulacja
Marzec darii owocna stymulacja
Marzec/kwieciec Fusun - owocna stymulacja
18 kwiecien - Agapl - podgladamy zdrowego maluszka
Kwiecień/maj - masia123 - owocna stymulacja
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim:-)

dagnes78 czekamy na wysoką betę!
martka273 żeby bolało jak najmniej i co ważniejsze poskutkowało!!!
Molla
powodzenia!!!
 
Dzien dobry Dziewczynki,:-)

Ann, super ,ze mauszki masz juz pod serduszkiem. teraz odpoczywaj i relaksuj na maxxxxa ;-)

Domat, ja tez mam brzucholek. Myslalam,ze od zastrzykow taki napuchniety ale piszecie z Gotadora,ze Wam tez brzusie sie powiekrzyly wiec sadze,ze to jednak maluszek :-). W moje najszersze spodnie juz wchodze coraz mniej komfortowo ;-) Na bete szlam jeszcze z paskiem dzis juz pasek odstawiony do szuflady.hihi
Co do wyjazdu do Chorwacji, to najlepiej zapytaj lekarza ale ja osobiscie nie odwazylabym sie pojechac. Dluga droga i upaly. Sama zastanwiam sie jak ja tutejsze lato przezyje.

Quinnie, wydaje mi sie,ze powinniscie pomyslec z mezem o zmianie kliniki. Dziwne jest ,to ze juz drugi raz stymulacja okazala sie bezowocna. A to,ze wynki, Twoje wyniki, ktore sa Twoja wlasnoscia nie masz w posiadaniu uwazam za skandaliczne.

Kwiatuszek, czekamy na Ciebie. Zobaczysz ,ze juz niedlugo znajdziesz sie na liscie. Wybraliscie juz klinike???

Dagnes, Martka i Molla, kciuki zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


MILEGO DNIA I DUZO SLONECZKA!!!!
 
Dzień dobry dziewczynki
martka &&&&&&& zaciśnięte za scratching oby jak najmniej cię bolało i wszystko się udało
dagnes za mega wysoka betę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
molla za Twoją wizytę, oby przebiegła w spokoju i wszystko ułożyło sie po twojej myśli &&&&&&

kurcze ale fajny i przydatny ten nasz kalendarz super pomysł przynajmniej on ułatwia nam życie:-D

dziewczynki moje kochane miłego dnia i dla każdej promyczek słoneczka
 
dziewczyny ja od 5 nie spie :( a wiecie co mnie obudziło?? dziwne promieniowanie w plecach :( takie jak przy jednej ciąży pozamacicznej :-( czy w ogóle możliwa jest taka ciąża przy ivf??? chyba bym się załamała na maxa :(
 
dagnes prosze się nie stresować i nie zadręczać bo to szkodzi maluszkowi/maluszkom :-D
ubieraj się biegnij na bete i wracaj do nas z dobrymi wieściami i dokumentem potwierdzajacym to że JESTEŚ W CIĄŻY!!!
to malusze sie obudził i w ten sposób ci przypomniał że jest:-)
 
reklama
Do góry