reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale zakręt zemnie 🙈🤣🤣🤣 dojechalam pod klinike i siedzę w aucie. Mąż do mnie z tekstem a co ty nie idziesz... Ja zadowolona bo szafę wybrałam mówię niee bo mam na 11:30 wchodzę ma portal pacjenta i co się okazuje... Ze mam na 11:10 wizytę... Jak wystrzeliłam z auta to słyszałam tylko śmiech zemnie 🤣🤣🤣🤣🤣🙈
 
Tak, 2 blastocysty z 5 doby. Mam nadzieje ze tak było i ze już się nie powtórzy żadne krwawienie. Dzisiaj chciałam zrobić betę ale była taka kolejka ze stwierdziłam ze zrobię w pon tak jak w klinice kazali.
Z tego co pamietam przyrost był dobry pomiędzy 6dpt a 8dpt wiec nie ma co świrować. Tak jak mówisz 12dpt zrobisz betę to zobaczysz kiedy na usg możesz isc. Ja zrobiłam betę 6dpt i 10dpt, a potem w dniu usg 15dpt. Przy tej ciąży wyszłam z założenia, ze i tak nie mam wpływu na to co się dzieje.
 
reklama
Dziewczyny a proszę powiedzcie mi ile wam zajęła czasu cała procedura. Od pierwszej wizyty do momentu implantacji zarodka ? Wiem ze to kwestia indywidualna i wogole ale tak chciałabym orientacyjnie wiedzieć. W marcu czeka mnie pierwsza wizyta.
Pierwsza wizyta 8 marca, 3 miesiace sztucznej menopauzy, punkcja 3 lipca, 18 lipca pozytywna beta.
 
Do góry