reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam

Dziewczyny mam pytanko!
Jestem 6 dzień po criotransferku, od początku uważałam, że nic z tego nie będzie ponieważ kiepsko się wybudziły z zimowego snu.
Natomiast dzisiaj zaczynam świrować już a to dlatego że 4 i 5 dzień po, bolał mnie brzuch, plecy ale też dziwnie bo raz bolały raz nie, przechodził ból jak poleżałam a dzisiaj troszkę odczuwam plecy i minimalne pokłuwania w dole brzucha, po prawej stronie, - generalnie prawie nic!!!
Porównując do tego co działo się poprzednim razem to całkiem inaczej!!!
Co to może znaczyć? Czy jest sens robić betkę jutro czyli w 7 dniu p crio?
 
reklama
Dzwoniłam do doktorka i niestety tylko 2 komórki się zapłodniły. Normalnie chce mi się ryczeć. Zaczymam się obawiać,że to jutro zaden zarodek nie przeżyje i ,że się nie uda.Wiem,że trzeba być dobrej myśłi ale czasami jest trudno.

tez do IVF podchodzimy w Invimedzie tylko w Warszawie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam... mam niestetyzłe wieści ...mojego dzidziusia już nie ma...i prośba może któraś sie z czymś takim spotkała. 3 tyg. temubyłam u lekarza i bylo wszystko ok, nawet słyszelismy juz serduszko i wszystko widzieliśmy na usg. dzisiaj była kolejna wizyta i kolejne usg i ....poprostu nic tam nie ma!!!!!! nic mnie nie bolało,nie krwawiłam poprostu nic...a dzidziusia już nie ma. jeżeli ktoś słyszał o czymś takim prosze o jakieś wiadomości bo szukam ale nie moge nic znalezc. jutro mam isc do szpitala na czyszczenie macicy...
 
Missdior23

Strasznie mi przykro :(

Powiem szczerze, że pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją! To jakiś horror !!!
A jak tłumaczył tą sytuację lekarz?
 
Ma-mi Ja robię test ciażowy 6 sierpnia.Też się zastanawiałam jaka klinikę wybrać,ale padło na Polmed,podobno jest lepsza,chociaż dwie inseminacje nieudane:((Zobaczymy czy in vitro się uda.... Katie 29 pamiętaj,że lepiej 2 silne zarodki niż 6 słabych,więc nic straconego.Ile dni jesteś po punkcji?Moje zarodki przetrzymano do 5 doby,bałam się,że żaden nie da rady,a tylko 3 odpadły.Trzeba myśleć pozytywnie:))Trzymam za ciebie kciuki.Napisz kiedy transfer.
 
reklama
Do góry