reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ty psioszko co tak w nocy z mezem wojowaliscie co? To chyba po tym likierku ;) Ale tak caly czas pod rzad czy rozlozylicie to na cala noc? Rozumiem ze przepraszalas za CZESC ;) Mialas owulacje?
Jestem przed owulką. I kuwa za nic nie przepraszałam 😂. Głównie on przepraszał a ja płakałam pijana 😂😂😂. Jessssu, ale patola 😂
 
Jestem przed owulką. I kuwa za nic nie przepraszałam 😂. Głównie on przepraszał a ja płakałam pijana 😂😂😂. Jessssu, ale patola 😂
hehehehehe a czemu plakalas? Ja tez caly weekend przeryczalam tylko moj mnie nie chcial brac wiesz jak sexi wygladam z tym nosem ? 😂 😂 😂 Polacz ropne gluty i placz!!!! Chociaz dzisiaj jak mi sie troche samopoczucie poprawilo bo mam nadzieje ze juz w koncu jestem na dobrej drodze leczenia tego nosa - To mnie rozsmieszal i mowil ze my jestesmy jak Al Bano i Romina Power - to ci co spiwali felicita 😂😂😂 a na walentynki dostalam fererro roshe ze sklepiku ABC 👍😂
 
reklama
Do góry