reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Może oni się walnęli w wyliczeniach? Bo tak trochę to wyglada. U mnie tez czasem się mylili to poprawiałam :-)
Generalnie to mi tam wszystko jedno z tym terminem porodu, chciałam tylko wiedzieć, który to w końcu tydzień 🙃 dzięki w każdym razie ❤️
Aczkolwiek, może nie aż tak do końca wszystko jedno, bo jedna apka wyliczyła mi termin na 01.10, czyli rocznica naszego ślubu 🙃
 
zalezy od daty transferu. Ale metoda liczenia jest podobna jak ta z om.Tylko wyjściowa to data transferu. Ale wiek ciazy po in vitro nie jest mniejszy:) Tutaj możesz sobie policzyć z daty transferu i wieku zarodka. Link do: Kalkulator Porodu | Oblicz termin porodu | dr Marian Malinowski | dr n. med. Marian Malinowski
Ej, ale ten link jest niezły! Po samej dacie transferu i dnia zarodka wyliczyło datę om. I w ogóle kiedy badania mniej więcej wszystkie. Super!
 
Moj dziec ma juz 2.5cm i chyba o 2 dni przegonił datę transferu 😅
 

Załączniki

  • 20210205_190009.jpg
    20210205_190009.jpg
    713,8 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Do góry