reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@fredka84 tu nie ma co się śmiać poczytaj o zjawisku Matyldy ;-) albo epokę hipokryzji - janickiego jak to kobieta ma być posłuszna mężowi i znosić posłusznie swój los. Potem warto przeczytać „daj jej orgazm” jak to jesteśmy cudnie wyposażone :-)))) i ze nasza seksualność to skarb.
Efekt haremu, dobre i jakie prawdzie. Co tutaj daleko szukać, wystarczy posłuchać i popatrzeć na kobiety w domu. Mężowie często "pomagają"a nie dzielą obowiązki. Ja właśnie trenuje mojego starszaka. Dziś zapytał dlaczego nie chcę przynieść czegoś z kuchni😛 no już lecę. Myślę od tego w domach się zaczyna , trenowanie do ról w życiu.
 
Rannnyyy co cie tak wzielo na wypieki 👏 to przez ten nowy piekarnik? Moj maz mi chcial kupic nowa bielizne 😂 i jak mu wytlumaczyc ze ja teraz potrzebuje takie z otwieranymi klapkami ;) A najlpeiej dwa berety i gumka ;) a jeszcze nie dawno kupowalam cale kompleciki w rozmiarze S @fredka84 pamietasz te moje koronkowe fioletowe zakupy :szok:
Pamiętam, pamiętam. Zazdrościłam wtedy bo ja same zwykle lumpy noszę 😜
 
Efekt haremu, dobre i jakie prawdzie. Co tutaj daleko szukać, wystarczy posłuchać i popatrzeć na kobiety w domu. Mężowie często "pomagają"a nie dzielą obowiązki. Ja właśnie trenuje mojego starszaka. Dziś zapytał dlaczego nie chcę przynieść czegoś z kuchni😛 no już lecę. Myślę od tego w domach się zaczyna , trenowanie do ról w życiu.
Tak jest Motylku 😊. Walcz 💪💪💪. Niech chłop wie gdzie jego miejsce 💪. Mój własnie stęka że do spania idziemy 🥴. A ja posłuszna żona zadzieram kiecę i leeeeceeeeeeę😜
Pa dziewuszki ❤️. Dobranoc 😘
 
Rannnyyy co cie tak wzielo na wypieki 👏 to przez ten nowy piekarnik? Moj maz mi chcial kupic nowa bielizne 😂 i jak mu wytlumaczyc ze ja teraz potrzebuje takie z otwieranymi klapkami ;) A najlpeiej dwa berety i gumka ;) a jeszcze nie dawno kupowalam cale kompleciki w rozmiarze S @fredka84 pamietasz te moje koronkowe fioletowe zakupy :szok:
Mój mąż ma jutro urodziny 🙈 Chodź fakt faktem piekarnik się do tego przyczynił 🙈 bo tak to bym poszła, zamówiła a nie pół nocy w kuchni siedziała 🙈 ale żeby nie było robię mu od serca ❤️ nigdy nie robiliśmy mu urodzin (nie liczac 30) ale doszlam. Do wniosku ze musze mu wszystko wynagrodzić ☺️ ja mam w czerwcu więc lakcik, gril na dzialce i tyle... Gorzej z nim. Za małe mieszkanie jak na tam duża rodzinę 🙈 i tak robię mu 2 imprezy, jedna jutro, druga w sobotę 🙈
 
Dziewczyny wy to nie macie litości wrzucać takie słodkości na forum po 19:00. 😋😋😋 teraz tylko myślę o czymś słodkim 😀 Swoją drogą powiem Wam że 3 dni nadrabiałam 100 stron postów - szalejecie 😂Trzymam kciuki żeby nam się wszystkim udało i spełniły się nasze marzenia. Cieszę się @Mirka30 że u Cb wszystko dobrze bo sama się stresowałam tymi pomiarami 😉 Nie odzywałam się bardzo bo czekam i czekam na @... I już nie wytrzymuje i muszę zapytać Was doświadczone kobiety o opinię. Pewnie nie pamietacie mojej sytuacji więc ją skrócę. Jestem po 1 świeżym transferze. Transfer 19 grudnia. Beta rosła ale był mały przyrost lekarz stwierdził że nic z tego i nie brałam dalej leków. Od 4 stycznia nic nie biorę 😌 Beta rosła ale przyrost i tak mały. Pojechałam na usg 27dpt i lekarz stwierdził brak rozwoju i tętna. Kazał czekać aż się samo poroni. I czekała ale ileż można... 😰 w ten wtorek tj. 39dpt pojechał do lekarza na usg. Na dodatek moja dr złamała rękę więc umówiłem się do facet który specjalizuje się w in vitro w moich rejonach i co... I znów mam czekać bo poronię. Zarodek jest 8 tyg a wygląda na 6 tydz i brak tętna... Zaproponował że jeśli nie dostanę @ to mogę jechać na szpital na poronienie... 😢😢😢 Nie wiem co robić... Nie chcą do szpitala żeby specjalnie ronić ale z drugiej strony boję się, że gdy będę zwlekać to może coś pójść nie tak... Nie znam się na tym bardzo. Może któraś z Was miała podobny przypadek...😞 Jak długo się czeka na @ w takim przypadku ? Nie wiem co robić 😞😞😞
 
reklama
Tak jak przewidywałam, spania dzisiaj chyba nie będzie. Taki kulinarny klimat zapanował, że pół czekolady wciągnęłam.
Rozpracowałam Lutinus, aplikacja bez aplikatora to prawie sama przyjemność... Nie wiem co jest grane, ale przez ten aplikator, to chyba zbyt płytko wkładałam i bez wyczucia.
Boję się jutrzejszego dnia, a właściwie kolejnych dni, będę miała podany zaledwie dwudniowy zarodek...
 
Do góry