reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Standardowy, lajtowy 😂
Ok 150 gr wiórek kokosowych + do obtoczenia
Schłodzone mleczko kokosowe (bez „wody”, z puszki)
Migdały
5-7 łyżek cukru, ksylitolu czy czego tam chcecie ;)

Wiórki, mleko i cukier połączyć. Wcisnąć po jestem migdale (można je wcześniej zamoczyć, wtedy odejdzie skórka). Obtoczyć w workach i włożyć do lodówki na Ok 1 h.
Gotowe ;)

jakich workach??

Aaa wiórkach 🤭 🤭 🤭

Bodziu a ja szukam jaki worek mam mieić :D

ale jak to się zrobi kulka!! nie ogarniam :(
 
reklama
Strach jest tak duzy jak i oczekiwania, dlatego niestety będzie Ci ciągle towarzyszyć
Jednak krytyka nie chcianej ciąży u nastolatki jest u Ciebie bardzi subiektywna. Uwierz mi ze taka niechciana ciaza tez jest dramatem, ciężko to porównać do naszych dramatów przy staraniach, bo to jest inna sytuacja ale napewno tez dramatyczna. Paradoksalnie całkowity zakaz aborcji pogłębia ten problem. Ja poznałam go na własnej skórze bo w taka niechciana ciaze w wieku 18 lat zaszłam. Ciężko mi porównać piekło jakie wtedy przeszlam (nie usunęłam tej ciazy) do piekła jakie przechodziłam kolejne prawie 10 lat jak juz w ciążę chciałam zajsc. To są dwie różne sytuacje, obie dramatyczne.
Owszem zgodzę się z tym, ale skoro ktoś "wpadł" to przecież Mozna urodzić i oddać do Adopcji a nie. Od Razu usuwać. Tyle Par chce. Adpotowac dzieci, owszem większość maluszków... Dla mnie to jest nie pojęte jak można chcieć usunąć ciaze bo zaliczyłam wpadkę... , nie tylko z tych względów ze sie staram ja o dziecko i bardzo wyboistą drogę mam podczas tych starań. Ale ogólnie patrząc na całokształt. Owszem gdyby okazało się że maleństwo jest nieuleczalnie chore, to Co innego. Ale tak o... Kuźwa chyba uprawiając sex wiedziało się jakie mogą być tego konsekwencje. Nie mówię tu o tobie, broń boże, ale dziewczynie która na forum pisze co zrobić żeby poronić. Rozumiem że może być to pieko. Dla takiej dziewczyny ale... Kurde nie umiem tego obrać w słowa. Ja jako Kobieta nie mogę tego pojąć ze ktoś taki pyta się innych co ma zrobić żeby poronić... każdy ma swoje zdanie w tej kwestii i jak najbardziej ma do tego prawo
 
Drogie,
Może pomożecie mi zinterpretować wyniki, które otrzymałam podczas 1 weryfikacji (3dpt):
bHCG- 63,0
Progesteron- 155,8
Estradiol- 2724
W dzień transferu wzięłam ovitrelle.
Czy mógł aż tak wpłynąć na betę? W środę (27.01) kolejna weryfikacja. Miałam transferowane 2 blastocysty, obie bardzo dobrze klasy.
Ciekawa jestem jakie są wasze doświadczenia z ovitrelle i HCG.
Pozdrawiam!!! 😁
 
Drogie,
Może pomożecie mi zinterpretować wyniki, które otrzymałam podczas 1 weryfikacji (3dpt):
bHCG- 63,0
Progesteron- 155,8
Estradiol- 2724
W dzień transferu wzięłam ovitrelle.
Czy mógł aż tak wpłynąć na betę? W środę (27.01) kolejna weryfikacja. Miałam transferowane 2 blastocysty, obie bardzo dobrze klasy.
Ciekawa jestem jakie są wasze doświadczenia z ovitrelle i HCG.
Pozdrawiam!!! 😁
W 3 dpt taka beta bez wspomagaczy jest niemożliwa do uzyskania:) To efekt zastrzyku. Nawet 6dpt może być zaburzony. Wg mnie bezpieczniej (dla własnej psychiki) nastawiać się na wynik 10dpt, że będzie miarodajny :)
 
Faktyc
Standardowy, lajtowy 😂
Ok 150 gr wiórek kokosowych + do obtoczenia
Schłodzone mleczko kokosowe (bez „wody”, z puszki)
Migdały
5-7 łyżek cukru, ksylitolu czy czego tam chcecie ;)

Wiórki, mleko i cukier połączyć. Wcisnąć po jestem migdale (można je wcześniej zamoczyć, wtedy odejdzie skórka). Obtoczyć w workach i włożyć do lodówki na Ok 1 h.
Gotowe ;)
Faktycznie, brzmi prosto. Spróbuję;)
 
reklama
Do góry