reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny popłakałam się ! Dużo emocji...
Otóż zbombardowałam Panią embriolog mailami i zadzwoniła. Z 6 komórek mamy 5 zarodków dobrej jakości jak to określiła, rokujących, klasy G.1 i G.2. Oczywiście wszystko się może zdarzyć bo dziś 4 dzień hodowli ale jestem już trochę spokojniejsza. Co oznaczają te klasy ? Sprawdzę gdzieś w internecie ?
Gratuluję oby wszystko poszło dobrze. ☺
 
reklama
Ja miałam w 7dpt betę 3,72 i kazali brać dalej leki i powtórzyć betę w 14dpt. To była baaaardzo niska beta, ale nikt nie chciał ryzykować. Oczywiście się nie udało, to było do przewidzenia, i pogodziłam się z tym od razu, ale z ciekawości przeszukałam różne fora i zdarzały się ciąże z niskimi betami, z których rodziły się zdrowie dzieci, dlatego ja bym nigdy nie skreślała ciąży, póki beta nie spada :)
Dziękuję za informację. Jestem już trochę spokojniejsza. Może nie będzie aż tak źle. 😉
 
A mnie zmartwili dzis z przychodni napisali mi że mam anemie... I sie zmartwiłam ☹️ Czy któraś z Was miała anemie i wszystko było dobrze z dzidzia??
 
A ja dzisiaj byłam u lekarza ( jutro zaczynam 16 tc ) i powiedział, ze będzie chłopczyk 🥰 Miałam przeczucie, ze będzie dziewczynka i potrzebuję chwili, żeby się przestawić, ale i tak cieszę się bardzo. Kruszynka waży 140g. ale nie wiem ile ma długości bo mi nie napisał 😭 tylko obwody pomierzył. 12 cm obwód brzuszka, 11cm obwód główki. Jak mam zgadnąć ile on ma długości 😥 ?
 
A mnie zmartwili dzis z przychodni napisali mi że mam anemie... I sie zmartwiłam ☹️ Czy któraś z Was miała anemie i wszystko było dobrze z dzidzia??
Mirka ,ja tez mialam anemie.Kupowalam sobie soki w aptece wlasnie na to,zarlam jakies tablety itp.O dzidzie sie nie martw,ona wyciagnie z ciebie ostatnia witamine,nie da sobie krzywdy zrobic.Mdlosci juz sie uspokoily?

FLORADIX to byl,kupisz w aptece czy nawet wiekszej drogerii.Specjalnie dla ciezarowek 😉
 
reklama
Do góry