reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny DZIEKUJE ZA ZYCZENIA 😍 😍 😍 @fredka84bylam pewna ze pamietasz - sama sie zreszta przypominalam i wiedzialam ze tak szybko ci z glowy nie wyjde - sama Ci zreszta na to nie pozwalam 😂😂😂 @Mirka30kochana dupko ty masz jakies 10lat ode mnie mniej - jak nie 15 ;) Zdrowka i szczesliwgo rozwiazania i nie zapominaj o sobie !!!!! Torta zrobilam sama tylko cyferki i azurki mialam gotowe a reszte samajakos ukleilam ;) Cukier na czczo 73 wiec spokojnie moge sobie dzisiaj podjesc :p:p:p Kochane zycze wszystkim na forum spelnienia tego najwiekszego marzenia 🤗

Dziękuję kochana ❤️ Przepiękny torcik, jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze 😘😘😘 Ps. Dzisiaj kończę 31 lat więc różnica nie jest aż taka duża jak myślałaś 😁❤️😘
 
Cześć czy mogę zapytać na jakiej podstawie lekarz kazał Ci odstawić leki? Ja miałam o wiele gorsze wyniki bhcg wręcz tragiczne lekarz powiedział że mam się nastawić na najgorsze że nic z tego nie będzie ale dla spokoju obojga miałam brać leki do czasu kiedy bhcg osiągnie 1000 i zobaczymy czy bedzie cos widać na usg i w tej chwili mój 4 miesięczny synek leży koło mnie ja w 6dpt miałam 7 w 8 dniu 20 a w 10 dniu 39
Trudno stwierdzić. Nie podał konkretnego uzasadnienia. W czwartek jadę na wizytę zobaczymy co wyjdzie. 😌
 
reklama
Własnie ja już wczoraj miałam pisać, że ja bym nie pozwoliła na odstawienie leków, póki beta by nie zaczęła spadać, ale uznałam, że mało się znam. Widzę jednak, że nie tylko ja mam takie zdanie

Nie chciałabym wchodzić w kompetencje lekarza ja sama nigdy nie robiłam nic bez jego wiedzy ale jestem zdania że lekarz też człowiek czasami się myli chciałabym zrozumieć na jakiej podstawie podjeto decyzje o odstawieniu lekow skoro bhcg bylo prawodlowe bo rozumiem ze ten niski 3ci przyrost byl juz wykonany po odstawieniu lekow. Ja przy ciąży pozamacicznej miałam bardzo duże przyrosty bhcg zwlaszcza w porównaniu z tym jakie miałam w ciąży z synem bo były wręcz tragiczne dopiero po 12dpt bhcg zaczęła rosnąć w 17dpt miałam 1000 A serduszko było w 32dpt pisze to ponieważ sama szukałam wtedy w Internecie informacji czy ktokolwiek miał wynik bhcg 7 w 6dpt i skonczylo sie to dobrze u mnie tak wlasnie bylo wiec cuda sie zdarzaja
Jejku dla mnie to wszystko czarna magia. Dopiero zaczynam się w to wszystko wgryzać. Nie miałam pojęcia że przy takich niskich bhcg wszystko może się jednak udać. Gratuluję Wam. I dziękuję za informację. Choć teraz to już wg nie wiem co jest u mnie grane. 😞
 
Do góry