reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie naarazie nie ma poloznej hehehehehe Kiedys jak byla akcja aborcyjna to weszla do gminy do takiego pajaca w opasce tej ze znakiem i ten gnuj ja opisal w gazecie ze nie zyczy sobie zeby do powaznegdu urzedu jakies mu pajace wchodzily !!!!! Czujesz. Kobieta sie tak zdenerwowala ze natychmiast odeszla na emeryture i nie maja zastepstwa. Sa te polozne w szpitalu ale ja nie wiem jak do nich trafic. Narzie mam lekcje on line ze szkoly rodzenia i jestem na etapie ODBIJANIE PO KARMIENIU ;)
Zapytaj swojego lekarza :) na pewno wie czy któraś z położnych nie organizuje szkoły rodzenia itp :)
 
reklama
Może to być również poronienie i wtedy lekarz da ci skierowanie do szpitala i albo ci podadzą leki a jak to nie pomoże no to zabieg.

Oj nie życzę Ci tej pozamacicznej... Późno ją widać na USG. U mnie dopiero pokazała się w 5 tygodniu...

Mimo wszystko trzymam kciuki by to nie było to.

A plamisz? Boli Cie brzuch?
Dziękuję za odp. Nie mam plamienia, nie boli mnie brzuch. Genetalnie czuję się bardzo dobrze. Tylko piersi mam jak przy stymulacji.
 
Hej dziewczyny pozwolę sobie dołączyć do Was, niestety ale czekam na @ bo test wyszwdl negatywny i zaczynam kolejny etap tj. lui. Jestem tak zalamana ze mam chec leciec od razu zalatwiac in vitro bo moja psychika jest juz na dnie. Powiedzcie prosze jak wygląda procedura do lui. Czy ktoras z Was podchodzila do in vitro bez lui? Jaki jest koszt in vitro w Warszawie bo te cenniki na stronach sa dla mnie czarna magia. Z gory dziekuje za pomoc
 
no dzieki ;) Swoja droga to kazdy ma swoj rozum. Duzo osob popelnia bledy zywieniowe ale nie sadze zeby mialy one jakis przewlekły wplyw na jej rozwoj. Jest duzo mitow i kitow na temat tego co jesc w ciazy a czego nie. Czyatalam artykul mamaginekolog na temat jedzenia i potraw swiatecznych i szybko rozwaiala moje niekote watpliwosci. Zreszta bedac u lekarza tez nie raz zawracam mu dupsk....ooo to z niekotrych pomyslow poprostu sie ze mnie usmial ;) Wazne zeby nie jesc monotematycznie i zdrowo ale mozna sobie zostawic swoje przyjemnosci - tylkozeby sprawialy pryjemnosc musza byc dozowane ;) Bo kiedy mamay sobie na nie pozwalac jak wlasnie nie w czasie ciazy- pod warunkiem ze np nie mamy tak czesto tu wspomminianej cukrzycy - wtedy wiadomo - zadnych kompromisow.
Uwaga w ciąży na nadmiar polifenoli.
 
reklama
Hej solenizantki 😊
@bazylia128 psiocho ❤️. Myślisz, że nie pamiętam😜. Życzę duuuuuzo zdrówka dla ciebie i córy ❤️. Mniej zmartwień i ogrom siły na pokonywanie codziennych trudności ❤️. Życzę Ci również, aby Twój każdy następny dzień wypełniała radosc. Niech ten rok będzie dla Ciebie tym najpiękniejszym ❤️
@Mirka30 miękka dupko ❤️. Tobie również życzę wszystkiego najlepszego❤️. Marzenia już prawie się spełniły , ale pewnie jeszcze jakieś skrywasz na dnie serduszka😘. Niech przyszłość niesie radość i spełnienie💪
Buziaki😘
 
Do góry