reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Pchełka216 @nieagatka przez to, że czytam różne rzeczy 🙈

Serio najlepsza jest dziewczyna, która jest kilka dni dłużej w ciąży niż ja.
Pappa wyszła dużo lepiej niż mi, ale nie jakoś mega super. Ja na jej miejscu robiłabym dodatkowe badania. Ona nic nie robi, cieszy się ciążą, nic nie czyta, Nie ma pojęcia w ogóle o badaniach wolnego podowego DNA. Nie zagłębia się kompletnie w temat i żyje szczęśliwa 😍
 
Nie zdecydowałam się na amniopunkcje z uwagi na ryzyko poronienia. Dałam Święty spokój dzidziusiowi🙂 dziwię się że lekarz już w 13 tygodniu ocenil płeć.

Właśnie dlatego robiłam Harmony, żeby nie robić amnio :szok:
Sama jestem w szoku z płcią, ale mówił, że to nie 100% pewności tylko, że możliwe 🤔

Bardzo nie lubie się stresować, ale niestety każda niepewność tak na mnie działa :sad:
 
Właśnie dlatego robiłam Harmony, żeby nie robić amnio :szok:
Sama jestem w szoku z płcią, ale mówił, że to nie 100% pewności tylko, że możliwe 🤔

Bardzo nie lubie się stresować, ale niestety każda niepewność tak na mnie działa :sad:
Pracuj nad tym bo jak dziecko się pojawi będziesz przelewać ten stres na nie i uczyć takiego zamartwiania się. A powodów nie będzie brakowało. To nie wyjedzie mu lub jej na zdrowie.
 
reklama
@Pchełka216 @nieagatka przez to, że czytam różne rzeczy 🙈

Serio najlepsza jest dziewczyna, która jest kilka dni dłużej w ciąży niż ja.
Pappa wyszła dużo lepiej niż mi, ale nie jakoś mega super. Ja na jej miejscu robiłabym dodatkowe badania. Ona nic nie robi, cieszy się ciążą, nic nie czyta, Nie ma pojęcia w ogóle o badaniach wolnego podowego DNA. Nie zagłębia się kompletnie w temat i żyje szczęśliwa 😍
co z nie każdemu to jest dane. jedni są 0o prostu nieświadomi i nie zostali przez życie uświadomieni. mieli szczęście. inni są świadomi. Ja generalnie wolę wiedziec żeby świadomie podejmować decyzje. nawet w pierwszej ciąży robiłam wszystkie badania, moja koleżanka stwierdziła że zapomniała pójść na genetyczne usg i już potem było za późno. i dziecko zdrowe urodziła. jedni mają szczęście inni nie. Tak ten świat urządzony niestety.
 
Do góry