reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie to wyglada juz bardzo pokaznie ;) Łukasz stwierdil ze lepiej zeby niunia słuchała muzyki niz mojego gderania ;) z brzucha mi sie zrobila taka piłka, nie wchodzi w biodra jak to mowia na corke tylko do przodu. Pozowane zdjecia sa zaplanowane na po - połowkowych na sesji bozonarodzeniowej ;) Przepraszam za prywate ze duzo czasu by mi zajelo wrzucanie na priv kazdemu z osobna ;) U mnie 19 tydzien, jak tak dalej pojdzie to sie niedlugo bede toczyc ;) Ale moge wszystko byleby niunka byla zdrowa ;)
 
ale ja tez mialam sporo plynu w macicy i lekarz jakos nie szczegolnie sie tym przejmowal - pozniej byl z tego krwiak i to sporyyyyy - mocno i dlugo krwawilam i przez dwa tygodnie lezalam plackiem ale sie wchlonął pieknie ;)
Ale tu jest o płynie w macicy który się wchłania (chyba) a nie o krwiaku.
 
U mnie to wyglada juz bardzo pokaznie ;) Łukasz stwierdil ze lepiej zeby niunia słuchała muzyki niz mojego gderania ;) z brzucha mi sie zrobila taka piłka, nie wchodzi w biodra jak to mowia na corke tylko do przodu. Pozowane zdjecia sa zaplanowane na po - połowkowych na sesji bozonarodzeniowej ;) Przepraszam za prywate ze duzo czasu by mi zajelo wrzucanie na priv kazdemu z osobna ;) U mnie 19 tydzien, jak tak dalej pojdzie to sie niedlugo bede toczyc ;) Ale moge wszystko byleby niunka byla zdrowa ;)

Ale duzyyyy brzusio 😁 piękny ❤️
Mój mnie bardzo swędzi i mam wrażenie wzdętego 🙄
 
reklama
Do góry