reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej
Ja przed pierwszym podejściem do invitro miałam płyn w macicy . Lekarka powiedziała ze mógł się zebrać po przebytym jakimś zapaleniu, którego mogłam nawet nie zauważyć. Transfer miałam odroczony o miesiąc. Po miesiączce nie miałam już żadnego płynu :) nie brałam żadnych leków- okres wszystko sam „naprawił”
Dziękuje,
a jest ktoś kto miał ten płyn w ciąży?
 
Bo to byłby przełom jeżeli to naprawdę działa. Ja to znalazłam na jakieś Eng stronie o poprawieniu jakości oocytow. Jeżeli to by działało to kobiety mogłyby używać swoich komórek i mieć tylko dawstwo DNA mitochondrialnego które uczestniczy w podziale DNA jądrowego( tego właściwego) jeżeli dobrze zrozumiałam.
Jest to skomplikowany temat, ale warty przeanalizowania i wygrzebania. Podejrzewam, ze jeśli jest to nowość, to ceny bedą kosmiczne.
 
Dziewczyny !
Stał się CUD !
Szykując się do 3 podejścia invitro -zaszłam w ciąże NATURALNA !!!!!! :)
Staraliśmy się 5lat i nic! I z endometrioza się udało naturalnie 🥰🥰🥰
Także cuda się zdarzają Kochane! Trzymam za Was wszystkie kciuki !
Buziaki!!!
Wow 👏 Coś pięknego !!!
Ogromne gratulacje ! ❤Sytuacja taka jak u mnie hehe 😁
Byłaś już na usg ?ktory tydzień
Powiedz coś więcej 😘🥰
 
Lutinus i nie wychodzi bo wczoraj rozmawiałam z moim lekarzem i powiedział żebym się nie martwiła moim niskim wynikiem progesteronu (13) bo to mój naturalny i że sztuczny który biorę w krwi mi nie wyjdzie.
Ale jeśli ty masz inną wiedzę na ten temat to przepraszam[emoji846]
No jak nie ;) Lutka dopochwowa normalnie wychodzi ;) A ty jaka masz luteine dpochwowa?
 
Dziewczyny,
mam pytanie, czy któraś z Was miała płyn w jamie macicy?
Wiem, ze ktoś tu o tym pisał, może jest ktoś jeszcze. Jakie były powody, co mówił lekarz.
Mojego sama zapytałam o krwiaka bo nic na ten temat nie wspomniał, a on odpowiedział, że to nie krwiak tylko płyn w macicy. Uspokoił mnie na tyle że nie zapytałam o nic więcej, a im więcej czasu mija tym bardziej o tym myślę. Dlaczego jest ten płyn, nic na ten temat w połączeniu z ciążą nie znajduję w necie. Czy to jest niebezpieczne dla ciąży? Dlatego ten płyn nie wypływa? Kiedy i czy powinien się wchłonąć. Co jeśli będzie go coraz więcej a nie coraz mniej?
Macie jakieś informacje?
Grzebałam i znalazłam to:https://academic.oup.com/humrep/article/17/2/351/568948
Wniosek się zdarza, ciąże da się donosić:-)
 
reklama
Lutinus i nie wychodzi bo wczoraj rozmawiałam z moim lekarzem i powiedział żebym się nie martwiła moim niskim wynikiem progesteronu (13) bo to mój naturalny i że sztuczny który biorę w krwi mi nie wyjdzie.
Ale jeśli ty masz inną wiedzę na ten temat to przepraszam[emoji846]
heheeheh no nie tylko ja - dupghaston nie wychodzi z krwi, cala reszta na sztucznym juz tak ;) Dlatego tez wiemy po pierwszej weryfikacji ile mamy sobie progesteronu dokladac jak wyjdzie za nisko ;)
 
Do góry