reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam. Mam na imię Igor, urodziłem się SN wczoraj o 12:27, mam 3990g i 57 cm. ❤❤❤ Nasz Cud, nasza Miłość i największe Szczęście ❤❤

Zobacz załącznik 1198096
Słoneczko moje, Ty już wiesz ze gratuluję Ci z całego serduszka pięknego, zdrowego synka ❤❤ życzę żeby Ci rósł zdrowo i dawal tyle radości i szczęścia na ile zasługujesz i jeszcze więcej 🥰🥰🥰
Jestes dowodem że marzenia i bitwa o to co walczymy prędzej czy później kończy się zwycięska walka ❤❤❤
Buziaki i gratulacje dla męża 🙂
 
Ostatnia edycja:
Ja już po w domku 🙂
Całe szczęście wszystko dobrze u mojej dziewczynki już na 100%👨‍👩‍👧 🎀🎉
Bardzo się cieszę 🤗
Tylko w stronę kręgosłupa była odwrócona i się zasłaniała rączka 😜
Tylko delikatnie profil twarzy widać
Oto ona 🥰

Zobacz załącznik 1198194
Wspaniałe ❤️❤️❤️❤️
Kochana tak czekałam aż napiszesz ✊❤️
Ja od kilku dni jestem niespokojna bo wszystkie objawy zniknęły już mnie nie mdli piersi nie bolą i jakieś mniejsze nawet mnie boli brzuch ... nawet nie zakłuje czasem🥺 można zapomniec ze jest się w ciazy. Czekam na wyniki nifty i umieram ze strachu 🤪🤪
Pewnie nie możesz się doczekać swojej różowej pupci ❤️❤️❤️❤️ Już prawie połowa za wami dziewuszki 🙋‍♀️🙋‍♀️
 
Ja już po w domku [emoji846]
Całe szczęście wszystko dobrze u mojej dziewczynki już na 100%[emoji1283] [emoji166][emoji322]
Bardzo się cieszę [emoji847]
Tylko w stronę kręgosłupa była odwrócona i się zasłaniała rączka [emoji12]
Tylko delikatnie profil twarzy widać
Oto ona [emoji3059]

Zobacz załącznik 1198194
Piękny profil [emoji3059] rośnijcie dziewczyny! [emoji3590]
 
Dziewczyny dziś mam 9dpt i beta hcg 22.5 ale progesteron 8.4 tylko. Miałam 4 dniowe zarodki dwa podane i lekko plamie. Czy to możliwe że pozna implantacja jest?
 
reklama
Witam. Mam na imię Igor, urodziłem się SN wczoraj o 12:27, mam 3990g i 57 cm. ❤❤❤ Nasz Cud, nasza Miłość i największe Szczęście ❤❤

Zobacz załącznik 1198096
Super synuś❤ i jakie charakterne spojrzenie😊 GRATULACJE

Ja już po w domku 🙂
Całe szczęście wszystko dobrze u mojej dziewczynki już na 100%👨‍👩‍👧 🎀🎉
Bardzo się cieszę 🤗
Tylko w stronę kręgosłupa była odwrócona i się zasłaniała rączka 😜
Tylko delikatnie profil twarzy widać
Oto ona 🥰

Zobacz załącznik 1198194
Jest piękna!❤
 
Do góry