reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piek Na beta aleeeeee będzie bedzie gruba rozowa pupa .Gratuluje i
Wynik 3 werfikacji już z mężem sprawdziliśmy wynik . czekamy na telefon od lekarza


B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) 426.0 _ mIU/ml


Estradiol 17-beta (E2) 1013 _ pg/ml


Progesteron (PRG) 27.50 _ ng/ml
jestem szczęsliwa :)
 
Mnie już serce ze stresu boli ,aż mi się ciężko oddycha ,masakra
O 12 wizyta ..
Kochana wszystko będzie dobrze ja też dzis mialam wizyte. młody wywalił siusiaka jak talala😁 polowkowe mam w czwartek i pewnie sie posikam ze stresu przed.wizyta. aha mam l4. ohujeje pewnie w tym domu. Noi nadal nie śpię od 3 co noc....
 
Wynik 3 werfikacji już z mężem sprawdziliśmy wynik . czekamy na telefon od lekarza


B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) 426.0 _ mIU/ml


Estradiol 17-beta (E2) 1013 _ pg/ml


Progesteron (PRG) 27.50 _ ng/ml
jestem szczęsliwa :)
Gratuluję z calego ❤️ wiedziałam że będzie dobrze 😘😘😘❤️ będzie z tego mały bobas 😍😍😍😍❤️ ah... Ale wasm wszystkim zazdroszczę 😔😔😔 mam nadzieję że i jak doczekam znów pozytywnej bety, rosnącego brzucha, pierwszych kopniaków i później malutkiej czerwonej pupci 😍😍😍❤️
 
jestem po rozmowie z lekarzem . wyznaczył dzień kolejnego wlewu na 9,11,2020, aby pomogło zarodom w dalszym rozwoju mojego hcg . kolejne badanie hormonów na 19,11,2020 hcg, progesteron. estradiol . oraz tego dnia będzie piersze USG . Może bede wiedziec czy zostały ze mna 2 zarodki . nie moge sie doczekac
 
Gratuluję kochana[emoji3590] ja 9.11 robię 2 betę i też 19.11 mam pierwsze USG[emoji16] trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]
jestem po rozmowie z lekarzem . wyznaczył dzień kolejnego wlewu na 9,11,2020, aby pomogło zarodom w dalszym rozwoju mojego hcg . kolejne badanie hormonów na 19,11,2020 hcg, progesteron. estradiol . oraz tego dnia będzie piersze USG . Może bede wiedziec czy zostały ze mna 2 zarodki . nie moge sie doczekac
 
reklama
Ja już po w domku 🙂
Całe szczęście wszystko dobrze u mojej dziewczynki już na 100%👨‍👩‍👧 🎀🎉
Bardzo się cieszę 🤗
Tylko w stronę kręgosłupa była odwrócona i się zasłaniała rączka 😜
Tylko delikatnie profil twarzy widać
Oto ona 🥰

D8431907-8752-47D6-A2B6-BDA7D0D60C99.jpeg
 
Do góry