reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boziu uspokoiłaś mnie, też się bałam ze mogą teraz zamknac kliniki znów... Chociaż dla nich to kupa kasy... I pewnie będą zwlekać do końca...
A ja nie byłam nowym pacjentem i moja klinika się zamknęła, transfery miały tylko kobiety z postępująca endometrioza i kobiety, które przebyły leczenie onkologiczne
Także ja miałam podjeść do transferu w marcu a zamknęli wszystko i podeszłam dopiero w czerwcu ...
 
Ja miałam tak, że czułam np raz na trzy dni nawet! W między czasie coś bardzo słabego czasem raz dziennie. Teraz 20+0 i już jest tak, że młodego czuję kilka razy dziennie, ale to od kilku dni dopiero i oczywiście nie widzę jeszcze w tym niczego regularnego ☺ każda z nas może zacząć czuc ruchy w innym czasie i z inną częstotliwością 🤷🏻‍♀️

Ok dobrze wiedzieć 😊 Dziękuję 😘
 
Ja dopiero pierwszy raz poczułam w 19 tygodniu wieczorem jak już się położyłam 😁

Oo no widzisz, każdy inaczej 😊 Ja myslalam na początku ze sobie wmawiam, ale naprawdę czuje tak jakby ktoś mi dosłownie,, deptał,, po jajnikach 😁 I od czasu do czasu bulgotanie co pewnie są jelita... Ale mam wrażenie że dzidzia się rozpycha i robi sobie miejsce bo pewnie jest jej strasznie trudno bo tak schudłam że teraz dzidzia rośnie i będę coraz bardziej ja czuła 🙂
 
To jak widać zależy tez dużo od kliniki ja nie byłam żadna z tych pacjentek
A ja nie byłam nowym pacjentem i moja klinika się zamknęła, transfery miały tylko kobiety z postępująca endometrioza i kobiety, które przebyły leczenie onkologiczne
Także ja miałam podjeść do transferu w marcu a zamknęli wszystko i podeszłam dopiero w czerwcu ...
 
Oo no widzisz, każdy inaczej 😊 Ja myslalam na początku ze sobie wmawiam, ale naprawdę czuje tak jakby ktoś mi dosłownie,, deptał,, po jajnikach 😁 I od czasu do czasu bulgotanie co pewnie są jelita... Ale mam wrażenie że dzidzia się rozpycha i robi sobie miejsce bo pewnie jest jej strasznie trudno bo tak schudłam że teraz dzidzia rośnie i będę coraz bardziej ja czuła 🙂
Ale to bulgotanie to napewno ruchy maleństwa
Bo u mnie dwie koleżanki są w ciąży i mówiły dosłownie to samo i lekarz im powiedział, że właśnie tak na początku wyglądają ruchy takie bulgotanie 😁
 
reklama
Dziewczyny, no i zrobiłam tego sikacza. 9dpt 3dniowych zarodków. Betę mam robić dopiero we wtorek. Cieszyć się?
 

Załączniki

  • 20201031_064720.jpg
    20201031_064720.jpg
    996,9 KB · Wyświetleń: 147
Do góry